Новини

01.01.2012 11:05
Пропозиції для бізнес-клієнтів
Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови підключення для бізнес клієнтів у січні 2012 року.

Компанії, які стануть корпоративними клієнтами в січні 2012 року, можуть взяти участь в маркетингових акціях «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню». Взявши участь в маркетингових акціях бізнес абоненти можуть значно знизити власні витрати на організацію корпоративного зв'язку.

Голосові послуги оператора «Інтертелеком» - це комплексне рішення, яке дозволяє забезпечити співробітників бізнес клієнтів голосовим зв'язком з прямим міським і мобільним номером, а також мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні для використання на смартфоні і комунікаторі.

Вигідна вартість дзвінків на всі напрямки - безлімітні дзвінки всередині мережі і корпоративної групи, пакетні хвилини для дзвінків на місцеві номери, пакетні хвилини для дзвінків абонентам мобільних операторів України і пакети передплаченого трафіку для використання мобільного 3G інтернет доступу. Тарифні пропозиції «Бізнес на зв'язку» та «Мобільний бізнес» дозволять максимально вигідно вибрати оптимальну пропозицію для кожного співробітника компанії.

В акції «Мобільний телефон за 1 гривню» приймає участь обладнання для різних цілей і потреб абонентів - від бюджетного мобільного телефону для тривалих переговорів і частих телефонних дзвінків до комунікатора Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android для вирішення максимального набору бізнес завдань - планування та організація робочого процесу, управління проектами, бути завжди в курсі останніх подій і не пропустити жодного важливого листа по електронній пошті.

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221*

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 499 грн.   від 199 грн.
   від 1 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.

 

*Мобільний телефон DUO GС 221 - дозволить об'єднати вигідні тарифи оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора для максимально вигідного використання послуг зв'язку. Мобільний телефон доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей: Київської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Донецької.

Послуги мобільного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком» для бізнес абонентів дозволяють забезпечити віддалені об'єкти, де потрібен інтернет доступ для постійного використання, а також співробітників бізнес клієнта для використання при переміщенні по місту, області та Україні. Почати використовувати послуги або розширити корпоративну групу діючим абонентом найбільш вигідно взявши участь в акції «3G модем за 1 гривню».

«3G Бізнес» - рішення оператора «Інтертелеком», перевагами якого є вигідна вартість інтернет доступу, швидкість до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Зона покриття оператора «Інтертелеком» дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет більш ніж в 5000 населених пунктах.

Модем, доступний за умовами акції - Huawei EC 122. Модем дозволяє використовувати максимальний набір сервісів для вирішення бізнес задач на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Модем зручний в налаштуванні та використанні, оснащений слотом для microSD карт та підтримується пристроями під управлінням ОС Windows і Mac OS. Дізнатися детальніше про умови акції.

 

Новини і прес-релізи