Новини

01.01.2012 11:07
Все для комунікаторів і смартфонів - швидкісний інтернет, спеціальні тарифи і ціна від 599 гривень

Акційна пропозиція «Телефон у розстрочку», за умовами якої абоненти можуть при підключенні до послуг оператора «Інтертелеком» придбати комунікатор під управлінням ОС Android Huawei Ideos C8150 за ціною від 599 гривень і мобільний телефон з передачею даних Huawei C5700.

При придбанні комунікатора в розстрочку абоненти значно економлять на придбанні телефону, не оплачують додаткових платежів і комісій. «Телефон у розстрочку» дозволяє оплачувати вартість обладнання при використанні самих вигідних послуг оператора «Інтертелеком» - голосовий зв'язок з прямим міським та районним номером, 3G інтернет для комунікатора на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні та вигідна вартість дзвінків на всі напрямки.

Huawei Ideos C8150 - це компактний зручний комунікатор під управлінням ОС Android 2.2 Froyo з безмежними можливостями програм, аудіо та відео в реальному часі з 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Смартфон оснащений вбудованим Wi-Fi-роутером, що дозволить створювати мобільну точку Wi-Fi доступу для інших пристроїв - смартфонів будь-яких виробників з підтримкою Wi-Fi (Apple, Samsung, HTC та інші), планшетів і ноутбуків, GPS навігатором для використання комунікатора в поїздках по місту або Україні, підтримує карти пам'яті до 32 Гб. Детальніше про характеристики комунікатора.

Спеціально для комунікаторів і телефонів з передачею даних оператор «Інтертелеком» пропонує три тарифні опції, які відкриють численні можливості смарфтонів та комунікаторів.

«Вільний інтернет» для комунікатора - додаткова послуга побудована на принципі «плати, коли використовуєш» - за 5 гривень на добу абоненту нараховується 1000 Мб трафіку для використання за технологією EVDO Rev.A на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

«3G Доступ 500» - додаткові пакетні мегабайти до будь-якої тарифної пропозиції для використання на протязі місяця. 500 Мб трафіку для використання на самій широкій зоні покриття 3G на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

«Безлімітний доступ» - послуга, яка дозволяє отримати безлімітний інтернет доступ для використання на телефонах з передачею даних за 2 гривні в день. Інтернет доступ надається на швидкості до 153 Кбіт/с. Дізнатися детальніше.

Подаруйте собі радість від використання комунікатора на максимальних швидкостях з акційними послугами «Телефон у розстрочку» та інтернет пакетами для комунікаторів.

Новини і прес-релізи