Новини

01.01.2012 11:07
Заощаджуй на дзвінках та мобільному інтернеті з послугою «Легко заробляй+» у січні
Оператор «Інтертелеком» продовжує послугу «Легко заробляй+» для абонентів голосових тарифних планів у січні 2012 року. Послуга дозволяє отримувати грошовий бонус та додаткові мегабайти трафіку в тарифних пропозиціях «Все разом» за вхідні дзвінки на мобільний номер 094.

Послуга «Легко заробляй +» дозволяє отримувати грошовий бонус у розмірі від 0,05 до 0,25 гривень за хвилину вхідного дзвінка на мобільний номер 094 в залежності від тарифного плану абонента. Бонусні кошти можна використовувати для оплати послуг зв'язку і значно економити при спілкуванні та використанні послуг оператора «Інтертелеком» - вихідні дзвінки на місцевий, міжміський, мобільний та міжнародний напрямок, оплата інтернет трафіку та інші послуги.

Для тарифних планів «Все разом» за допомогою послуги «Легко заробляй+» можливо отримати до 20 Мб додаткового трафіку за хвилину вхідного дзвінка на мобільний номер 094 для використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.

Послуга доступна для всіх голосових тарифних планів прямої обласної, районної та мобільної нумерацій. Дізнатися детальніше про послугу

Новини і прес-релізи