Новини

01.01.2012 11:08
«Вільний доступ» у режимі «Турбо» - 1000 Мб за 10 гривень на добу на швидкості до 14,7 Мбіт/с
Оператор «Інтертелеком» надає можливість підключення до акційної тарифної пропозиції «3G Турбо Вільний доступ» в період з 1 по 31 січня 2012 року. Найшвидший мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с для домашнього, офісного та мобільного використання з оплатою тільки тих днів, коли абонент знаходиться в мережі.

Послуги, які були раніше доступні тільки при використанні на фіксованих мережах тепер й при мобільному використанні - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості.

«3G Турбо Вільний доступ» - найвигідніша пропозиція для періодичного або постійного використання мобільного 3G інтернету за технологією EVDO Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с у всіх регіонах України.

Абонентам, які планують забезпечити інтернет доступом декілька комп'ютерів домашньої або офісної мережі оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus пропонує спільне рішення «3G Турбо. Wi-Fi комплект», що включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

Для використання мобільного 3G інтернету за технологією EVDO Rev.B необхідне обладнання з підтримкою даної технології. Дізнатися детальніше про устаткування.

Новини і прес-релізи