Новини

01.01.2012 11:08
Акція для початку використання 3G інтернету на самій широкій зоні покриття в Україні «Модем за 1 гривню».
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для перших абонентів, які почнуть використовувати мобільний 3G інтернет за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с та найширшій зоні покриття 3G.

Рішення мобільного інтернет доступу для дому, офісу або подорожей по Україні від оператора «Інтеретелеком» - це найвигідніші тарифні пропозиції, найширша зона покриття 3G, мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Найширша зона покриття 3G в Україні - понад 5000 населених пунктів у всіх областях України, можливість підключити послуги інтернет доступу в будинках і офісах, де немає можливості використовувати фіксовані мережі, переміщатися по території України та бути завжди в курсі останніх подій, новин і безперервного спілкування з друзями в соціальних мережах.

Найвигідніші тарифні пропозиції - лінійка тарифів оператора «Інтертелеком» дозволяє вибрати оптимальну пропозицію для повсякденного та періодичного використання домашнього і робочого інтернет доступу.

3G Адреналін з оплатою тільки спожитого трафіку і послугами Адреналін 30 - Необмежений+, що дозволяють вибрати оптимальний обсяг передплаченого трафіку від 550 Мегабайт до безлімітної пропозиції без обмеження по трафіку і швидкості.

Вільний доступ з оплатою, тільки тих днів, коли абонент використовує інтернет доступ. За 5 гривень абоненту нараховується 1000 Мб на добу для використання мобільного інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Супер Безліміт+ - безлімітна тарифна пропозиція за 130 гривень на місяць. Надана швидкість в нічний час доби (з 0.00 до 8.00) - до 3,1 Мбіт/с, в денний час - (з 8.00 до 0.00) - до 153 Кбіт/с.

Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам зробити свій інтернет - найбезпечнішим 3G інтернетом з послугою «Антивірус Dr.Web» та надає 60 днів безкоштовного використання за умовами акції «Найбезпечніший 3G інтернет».

Для участі в акції доступний сертифікований 3G модем Huawei EC122. Модем дозволяє використовувати мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в більш ніж 5000 населених пунктів у всіх областях України.

Модем підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащений слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші файли. Huawei EC 122 простий в установці та налаштуванні для початку використання послуг оператора «Інтертелеком».

Акційні умови доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи