Новини

01.01.2012 11:09
Акція «Rev.B модем за 99 гривень» для початку використання найшвидшого мобільного 3G інтернету в Україні
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови з придбання модему для абонентів, які починають використовувати найшвидший 3G інтернет.

Діючі та нові абоненти, які почнуть використовувати мобільний 3G інтернет «3G Турбо» можуть взяти участь в акції «Rev.B модем за 99 гривень».

Тарифні пропозиції «3G Турбо» і «3G Турбо Вільний доступ» та додаткова послуга «3G Турбо. Прискорюйся!» для діючих абонентів дозволяють отримати від використання інтернет доступу новий рівень комфорту, мобільності та швидкості. «3G Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с - це нові можливості від використання мобільного інтернет доступу. Послуги, які були раніше доступні тільки при використанні на фіксованих мережах тепер й при мобільному використанні - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості.

Модем доступний за умовами акції - Huawei EC 306. Обладнання створено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт використання: підтримка microSD карт для зберігання необхідної інформації, проста автоматична настройка (plug & play), невеликий розмір та підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів.

Акційна пропозиція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про можливості найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу.

Абонентам, які планують забезпечити інтернет доступом декілька комп'ютерів домашньої або офісної мережі оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus пропонує спільне рішення «3G Турбо. Wi-Fi комплект», що включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи