Новини

30.12.2011 11:18
Оператор «Інтертелеком» першим на ринку CDMA подолав рубіж в 800 000 абонентів
30 грудня 2011 року оператор «Інтертелеком» першим з CDMA операторів України подолав рубіж в 800 000 абонентів. Оператор «Інтертелеком» закріпив статус першого національного CDMA оператора в Україні.

Сьогодні у нас знаменна подія - ми першими на ринку CDMA зв'язку України подолали рубіж в 800 000 абонентів. Рік тому оператор «Інтертелеком» відзначав підключення 500 000 абонента, сьогодні вже 800 000 абонентів надали оператору можливість забезпечувати спілкування з рідними і близькими, партнерами і колегами.

Відкриття Східних регіонів та Львівської області, запуск найшвидшого мобільного 3G інтернету «3G Турбо» у всіх регіонах України, досягнення лідерства на ринку CDMA зв'язку в Україні та підключення 800 000 абонентів - це результат плідної роботи компанії «Інтертелеком» в 2011 році.

Ми вдячні своїм абонентам за вибір та довіру до оператора «Інтертелеком». Кожен день наші співробітники прикладають максимум зусиль для того, щоб абонентам було більш комфортно, цікаво та вигідно використовувати послуги голосового зв'язку та інтернет доступу.

Досягнення нових висот підкреслює необхідність послуг стандарту CDMA і послуг голосового зв'язку з прямим обласним та районним номерами, послуг для смартфонів і комунікаторів, а також мобільного інтернет доступу.

Знаменна подія відбулася напередодні новорічних свят, і в новий рік, оператор «Інтертелеком» вступає вже з новими цілями. Абонентів чекають нові тарифи, додаткові сервіси, поліпшення якості надаваних послуг та нові можливості спілкування в наступаючому 2012 році.

Новини і прес-релізи