Новини

27.12.2011 16:11
Оператор «Інтертелеком» представляє «3G Турбо. Wi-Fi комплект» для зручного доступу найшвидшого мобільного 3G інтернету на Україні
Оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus представляє нове рішення для організації Wi-Fi мережі для домашнього або офісного використання на базі найшвидшого мобільного 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

«3G Турбо. Wi-Fi комплект» дозволяє легко організувати Wi-Fi мережу для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету, обміну файлами всередині мережі і використання мережового принтера для дому або офісу. Оптимальне рішення для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету на декількох пристроях з підтримкою Wi-Fi - ноутбук, стаціонарний комп'ютер, смартфон або планшет.

«3G Турбо» - це новітнє рішення мобільного 3G інтернет доступу від оператора «Інтертелеком». Мобільний інтернет, за допомогою якого абоненти отримують новий рівень швидкості, мобільності і комфорту. «Інтертелеком» першим на території України дає нові можливості мобільності - комфортний серфінг по інтернет-сайтах, перегляд відео високої якості, відео дзвінки та он-лайн радіо, обмін мультимедійними повідомленнями, он-лайн ігри та інші численні сервіси.

«3G Турбо. Wi-Fi комплект» - це Wi-Fi роутер і 3G модем об'єднані в одне рішення для зручного використання інтернет доступу за технологією EVDO Rev.B. Комплект включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306. Оператор «Інтертелеком» вводить акційну вартість 699 гривень при підключенні до тарифних пропозицій «3G Турбо» з додатковими послугами «3G Турбо 100-300». Дізнатися детальніше про умови пропозиції.

Asus RT-N13U - бездротовий маршрутизатор з широкою функціональністю і стильним дизайном. Відмінною характеристикою роутера компанії Asus є зручне програмне забезпечення з дружнім графічним інтерфейсом і висока функціональність, інтеграція з іншим мережевим обладнанням. Роутер дозволяє вирішити основне завдання - організація безпровідної домашньої або офісної мережі, а також має ряд додаткових можливостей - вбудований принт сервер, що дозволяє використовувати підключений до нього принтер відразу декільком користувачам одночасно, організувати єдину точку інтернет доступу, а також забезпечити завантаження файлів в той час, коли комп'ютер відключений від мережі.

Huawei EC 306 - 3G модем, що дозволяє використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ на Україні за технологією EVDO Rev.В, а також отримати максимальні можливості від використання мобільного 3G інтернет доступу за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Можливості модему доповнюються слотом для SD карти, для зберігання завантажених файлів при мобільному використанні, невеликими габаритами і зручністю використання.

Дізнатися детальніше про умови придбання «3G Турбо. Wi-Fi Комплект».

Новини і прес-релізи