Новини

21.12.2011 18:21
Банк Кредит Дніпро починає поповнювати рахунки абонентів національного оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» спільно з ПАТ «Банк Кредит Дніпро» розширив сервіс для абонентів в зручності поповнення рахунку без комісії.

Абоненти голосових послуг і послуг інтернет доступу оператора «Інтертелеком» можуть поповнити рахунок та оплатити послуги оператора у всіх відділеннях Банку Кредит Дніпро без комісії.

Спільний проект дозволяє значно спростити процедуру поповнення рахунку та розширити сервіс для мешканців обласних і районних центрів, а також усіх населених пунктів, де представлені відділення Банку Кредит Дніпро.

Мінімальна сума поповнення рахунку 10 гривень. Додаткова комісія не стягується.

Розширюючи зону покриття, оператор «Інтертелеком» розширює зручність і якісний сервіс для своїх абонентів, реалізуючи спільні проекти з національними компаніями.

 


ПАТ «Банк Кредит Дніпро» - універсальний банк, заснований в 1993 році. Згідно з рейтингами ЗМІ, Банк Кредит Дніпро увійшов до десятки найбільш надійних банківських установ країни, в ТОП-5 вітчизняних банків за рівнем довіри громадян і в ТОП-10 за рівнем надійності вкладів населення. Згідно даних АУБ, за підсумками дев'яти місяців 2011 року Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-3 по приросту депозитів фізичних осіб.
Новини і прес-релізи