Новини

19.12.2011 11:34
Розширення мережі «Інтертелеком» в Хмельницькій області
Оператор «Інтертелеком» вводить у комерційну експлуатацію мережу місцевого безпровідного зв'язку стандарту CDMA в місті Старокостянтинів Хмельницької області в кількості 1000 номерів (3854) 39000 - 39999.

Жителі міста Старокостянтинів зможуть оцінити переваги зручних телекомунікаційних послуг від оператора «Інтертелеком»: встановити стаціонарний телефон в найкоротший термін, скористатися якісним мобільним зв'язком і отримати вигідні тарифи для дзвінків на місцеві номери з прямою районною нумерацією, а також вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів з акцією «Святкові хвилини на мобільні мережі».

Тарифні пропозиції «Місто на зв'язку 10,15» дозволять отримати послуги якісного зв'язку, вигідні тарифи для дзвінків на місцеві номери і прямий районний номер за мінімальну абонентську плату від 10 гривень.

До кінця грудня 2011 року нові абоненти можуть взяти участь в акції «Телефон за 1 гривню» і значно заощадити при придбанні устаткування.

Для діючих і нових абонентів у Хмельницькій області діє вигідна пропозиція для початку використання найшвидшого мобільного 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с - акція «Rev.B модем за 99 гривень».

Адреси Центрів обслуговування абонентів «Інтертелеком»:

м. Хмельницький - вул. Проскурівська, 1

м. Шепетівка - вул. К. Маркса, 23

Новини і прес-релізи