Новини

16.12.2011 18:39
Оператор «Інтертелеком» змінює стандартні гудки на «Мобільний хіт» та дарує «Перший хіт»
16 грудня 2011 року оператор «Інтертелеком» представляє додаткову послугу «Мобільний хіт», яка дозволяє встановити улюблені хіти та музичні композиції замість гудків очікування.

Створювати яскравий і неповторний стиль, дарувати чудовий настрій колегам і партнерам, друзям і родичам можуть абоненти оператора «Інтертелеком» з додатковою послугою «Мобільний хіт».

Оператор «Інтертелеком» розпочинає надавати абонентам наймузичніший прямий міський номер в Україні.

Замість звичайних гудків всі, хто телефонує, будуть чути жарти, особисте привітання, фрагменти відомих музичних композицій або розіграші. Прямий міський номер і мелодія замість гудків - це нове та дивовижне поєднання, яке раніше було недоступне для більшості жителів України. Оператор «Інтертелеком» розширює межі звичного використання прямого міського номеру для мешканців усіх регіонів України.

Оператор надає абонентам можливість використовувати мелодії з каталогу, а також завантажувати власні музичні файли для використання в якості «Мобільного хіта».

У каталозі оператора зібрані відомі музичні композиції українських та російських виконавців, а також новорічні мелодії до свят.

Абонент має можливість встановлювати різні мелодії на різних користувачів, розділити «Мобільні хіти» для родичів і друзів, персональний «Мобільний хіт» для коханої людини, а також ділове привітання для партнерів.

Управління послугою здійснюється за допомогою АССА.

Спеціальні новорічні пропозиції для початку використання послугою - «Перший хіт у подарунок», а також акційна вартість додавання мелодії до 31.12.2011 року.

З 16 грудня 2011 року по 31 січня 2012 оператор «Інтертелеком» пропонує новорічну акційну пропозицію «Перший хіт у подарунок». За умовами акції оператор дарує одну мелодію замість звичайних гудків очікування.

Вартість замовлення мелодії та подовження до 1.02.2012 становить 0 грн. з ПДВ. Почніть використовувати зручні послуги легко.

Оператор «Інтертелеком» пропонує послугу для абонентів всіх регіонів України, прямої обласної, районної та мобільної нумерацій.

Додаткова послуга дозволить абонентам отримати додатковий сервіс, радість і зручність використання послуг голосового зв'язку оператора «Інтертелеком».

Дізнатися детальніше про послугу «Мобільний хіт».

Новини і прес-релізи