Новини

15.12.2011 17:22
«Безлімітний доступ» у світ мобільного інтернету від оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» вводить додаткову послугу «Безлімітний доступ» для абонентів голосових тарифних планів для безлімітного використання інтернет доступу за технологією EVDO 1x на максимальній швидкості до 153 Кбіт/с.

Послуга дозволяє використовувати мобільний інтернет на всій території покриття оператора «Інтертелеком» і бути завжди он-лайн за найбільш вигідною вартістю.

Мобільний інтернет на швидкості до 153 Кбіт/с дозволяє абонентам отримати доступ до інтернету, шукати необхідну інформацію для роботи або хобі, отримувати або відправляти пошту, спілкуватися в месенджерах.

Абонентська плата за використання послугою становить 10 гривень на місяць. За кожен день використання послугою стягується плата в розмірі 2 грн. з ПДВ, у разі якщо абонент використовував інтернет доступ в рамках послуги.

Послуга «Безлімітний доступ» - це оптимальне рішення для мобільних пристроїв при використанні «легких» сервісів для серфінгу, спілкування та обміну фотографіями.

Вартість активації послуги «Безлімітний доступ» - 10 грн. з ПДВ.

Дізнатися детальніше про послугу «Безлімітний доступ».

Взявши участь в акції «Телефон за 1 гривню» і підключившись до послуг оператора в грудні абоненти отримують «потяг акційних пропозицій» - прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на місцеві номери, дзвінки на номери мобільних операторів від 0,25 грн. і можливість придбати сертифікований мобільний телефон з передачею даних Huawei C5700 за 649 гривень.

Новини і прес-релізи