Новини

15.12.2011 17:10
Оператор «Інтертелеком» відкриває смартфонам та комунікаторам «Вільний інтернет»
Оператор «Інтертелеком» представляє новий формат надання послуг для смартфонів і комунікаторів - щоденні послуги «плати, коли хочеш» для інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Комунікатори на яких включена послуга «Вільний інтернет» - це комунікатори, які живуть повним життям на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.

Абоненту надається 1000 МБ трафіку на добу за 5 гривень з ПДВ, що дозволить використовувати комунікатор на максимальній зоні покриття 3G в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Абонентська плата за користування послугою «Вільний інтернет» - 5 гривень з ПДВ в місяць.

1000 МБ на добу дозволять абоненту використовувати комунікатор максимально вільно і комфортно. Слухати он-лайн радіо, дивитися ролики, спілкуватися в соціальних мережах, завантажувати файли, відправляти й одержувати пошту, а також надати додаткам смартфона необмежений доступ в інтернет.

Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку додаткових пропозицій для користувачів смартфонів і комунікаторів.

Додаткова послуга доступна для діючих і нових абонентів оператора «Інтертелеком».

Дізнатися детальніше про послугу «Вільний інтернет».

Взявши участь в акції «Телефон за 1 гривню» і підключившись до послуг оператора в грудні абоненти отримують «потяг акційних пропозицій» - прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на місцеві номери, дзвінки на номери мобільних операторів від 0,25 грн. і можливість придбати сертифікований комунікатор Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android 2.2 за 999 гривень.

Новини і прес-релізи