Новини

14.12.2011 15:15
Коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» в мережах «Ельдорадо» та «Цитрус Дискаунт»
Оператор «Інтертелеком» розпочинає продаж найшвидшого мобільного 3G інтернету в Україні в мережах «Ельдорадо» і «Цитрус Дискаунт». З 13 грудня 2011 року покупцям мереж «Ельдорадо» і «Цитрус Дискаунт» доступно коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо», яке дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с у всіх областях України.

При купівлі коробкового рішення абоненти отримують сертифікований 3G модем Huawei EC 306, що дозволяє використовувати технології EVDO Rev.B (до 14,7 Мбіт/с) та EVDO Rev.A (до 3,1 Мбіт/с). Для початку використання мобільного інтернет доступу абоненту достатньо підключити модем до персонального комп'ютера або ноутбука, та слідуючи налаштуванням підключити 3G інтернет.

Абонентам доступні дві тарифні пропозиції найшвидшого мобільного 3G інтернету:

Тарифний план «3G Турбо IT» - тарифна пропозиція, яка дозволяє вибрати необхідний обсяг трафіку - від 700 Мб до 10 Гб для щомісячного споживання або використовувати тільки спожиті мегабайти за ціною 15 коп/Мб.

Новорічна пропозиція «3G Турбо Вільний доступ IT» - тарифна пропозиція з оплатою тільки за ті дні, коли абонент був у мережі. Без додаткової абонентської плати, обов'язкових платежів та найвигіднішою вартістю трафіку. За 1000 Мб на добу абонентська плата складе 10 гривень з ПДВ.

Використання «3G Турбо» дозволяє отримати абсолютно нові можливості мобільного інтернет доступу на швидкості 14,7 Мбіт/с. Де б не перебував абонент - вдома, у відрядженні або подорожі улюблені та зручні сервіси завжди будуть разом з ним. Он-лайн відео, обмін мультимедійними повідомленнями, миттєве завантаження сайтів, файлів і величезна кількість звичних сервісів.

«3G Турбо» - новий рівень комфорту, мобільності і швидкості 3G інтернету.

 


Про «Ельдорадо»

Компанія «Ельдорадо» була заснована в 1994 році та на даний час є одним з лідерів українського ринку побутової, аудіо-, відео-, цифрової і комп'ютерної техніки.

Асортимент продукції перевищує 20 000 найменувань високоякісних товарів, закуплених безпосередньо у провідних світових виробників, завдяки чому вдається підтримувати в магазинах «Ельдорадо» особливо привабливі ціни.

Перший магазин компанії в Києві було відкрито в 1999 році. На даний момент функціонує 69 магазинів в 34 містах України середньою площею 0,9 - 1,5 тис.кв. метри, де представлено більше 15000 найменувань товару.

Про «Цитрус дискаунт»

Цитрус Дискаунт - національна мережа кращої мобільної електроніки, яка є лідером з продажу смартфонів. Мережа включає в себе 28 магазинів в 10 містах України - Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Ізмаїл, Іллічівськ, Южний, Горлівка, а також Інтернет-магазин www.citrus.ua.

В 2005 році в Одесі було відкрито перший магазин мережі Цитрус Дискаунт. Ключовим фокусом роботи мережі є продаж мобільної електроніки: мобільні телефони, планшети, мр-3, мр-4 плеєри, ноутбуки, технічні та естетичні аксесуари, а також офіційно ввезений та сертифікований iPhone 4 і iPhone 4S.

В Цитрусі реалізуються унікальні клієнтські програми Цитрус Майстер та Цитрус Обмін, завдяки яким покупець може обміняти свій старий телефон на новий, а також отримати повну персональну настройку нового пристрою.

Новини і прес-релізи