Новини

06.12.2011 17:45
Оператор «Інтертелеком» запускає продаж «Легко стартуй! 3G Турбо» в мережі «Мобілочка».
Оператор «Інтертелеком» розпочинає продаж найшвидшого мобільного 3G інтернету в коробковому рішенні «Легко стартуй! 3G Турбо» в національній мережі мобільного зв'язку «Мобілочка».

Коробкове рішення дозволяє почати використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет найбільш комфортно та швидко.

У жовтні 2011 року оператор «Інтертелеком» представив національне покриття 3G інтернет доступу за технологією EVDO Rev.B, яке дозволяє використовувати мобільний інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Рішення поєднує в собі швидкість доступу, мобільність по всій Україні, комфорт та задоволення від використання. У листопаді оператором була оновлена ​​лінійка тарифних пропозицій «3G Турбо» для вигідного використання найшвидшого мобільного 3G інтернету. Унікальне рішення стало доступне в усіх обласних центрах і значній кількості районних центрів України.

Оператор «Інтертелеком» в найкоротші терміни реалізував «коробкове рішення» для послуги «3G Турбо». При старті продажу продукту та виборі першого партнера по новому продукту оператор акцентував найбільшу увагу наступним параметрам - сервіс, велика увага до користувача і якісна презентація продукту. Всіма цими якостями володіє 6-кратний переможець у конкурсі «Вибір року» в номінації «Краща мережа салонів мобільного зв'язку» національна мережа мобільного зв'язку «Мобілочка».

Унікальність продукту «Легко стартуй! 3G Турбо» полягає у швидкості, покритті та комфорті від використання інтернет доступу. Значне оновлення лінійки тарифних пропозицій у листопаді та виведення популярної тарифної пропозиції - «3G Турбо Вільний доступ IT» в грудні, сертифіковане обладнання Huawei EC 306 роблять коробкове рішення одним з найбільш вигідних пропозицій на ринку України.

Коробкове рішення укомплектовано сертифікованим 3G модемом Huawei EC 306, основними перевагами якого є - робота за технологіями EVDO Rev.A (максимальна швидкість 3,1 Мбіт/с), EVDO Rev.B (швидкість до 14,7 Мбіт/с). Модем відрізняється компактним розміром і підтримкою microSD карт для зберігання всієї інформації, яка необхідна для використання мобільного інтернет доступу.

Коробкове рішення - продукт, який дозволяє почати використовувати мобільний 3G інтернетом «прямо зараз» - без укладення контракту і додаткового налаштування обладнання.

Вартість коробкового рішення «Легко стартуй! 3G Турбо »- 499 гривень.

Дізнатися детальніше про коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо».

 

 


Про мережу «Мобілочка»

Національна мережа салонів мобільного зв'язку «Мобілочка» входить до складу холдингу Mobile Synergy group. Мережа спеціалізується на роздрібному продажі мобільних телефонів, ноутбуків, нетбуків, аксесуарів та послуг національних операторів мобільного зв'язку.

Перші магазини під брендом «Мобілочка» з'явилися в січні 2005 року. Досить швидко «Мобілочка» стала синонімом вдалої та доступної покупки, зарекомендувала себе якісним сервісом і високими стандартами обслуговування.

Мережа постійно розширює географію присутності. Сьогодні це 405 магазинів мобільного зв'язку в 133 містах по всій Україні.

«Мобілочка» - Ваш особистий експерт в мобільних інноваціях.

www.mobilochka.ua

Новини і прес-релізи