Новини

02.12.2011 15:18
Безпечний і комфортний Інтернет від «Інтертелеком» з послугою «Антивірус Dr.Web»
З початку грудня 2011 року «Інтертелеком» - перший український CDMA-оператор - запускає для своїх інтернет-абонентів послугу «Антивірус Dr.Web», що надається на основі інтернет-сервісу Dr.Web AV-Desk, створеного фахівцями компанії «Доктор Веб» - російського розробника засобів інформаційної безпеки.

Впровадження інтернет-сервісу Dr.Web AV-Desk дає можливість інтернет-абонентам оператора «Інтертелеком» користуватися антивірусом Dr.Web як послугою: вибирати необхідний термін підписки, подовжувати передплату автоматично, самостійно планувати свої витрати на антивірусний захист.

 «Послуга «Антивірус Dr.Web» вперше в Україні впроваджується в послуги мобільного оператора. Ми раді співпраці з одним з лідерів ринку антивірусного програмного забезпечення і впевнені, що робота, яка здійснюється компанією «Доктор Веб» щодо забезпечення безпеки перебування в мережі буде популярна у наших абонентів. Завдяки спільному проекту ми починаємо надавати найбезпечніший 3G інтернет на Україні. Оператор «Інтертелеком» завдяки використовуваному стандарту має ряд переваг в плані екологічної безпеки стандарту для користувачів, і впровадження додаткової послуги - це закріплення одного з найважливіших наших переваг на ринку мобільного зв'язку в Україні - надавати безпечний інтернет-доступ, як з екологічного боку, так і з боку управління контентом. Додам також, що ми представляємо послугу «Антивірус Dr.Web» як інтернет-абонентам оператора, так і абонентам голосових послуг», - відзначає начальник департаменту маркетингу і продажів Шульга Владислав.

«В умовах повсюдного проникнення Інтернету питання про захист особистої інформації і конфіденційних даних постає дуже гостро. Причому не тільки для комерційного сектора і держструктур, а й для пересічних користувачів. Завдяки впровадженню Dr.Web AV-Desk клієнти «Інтертелеком» одержують можливість захистити свої комп'ютери, не виходячи з дому та не витрачаючи часу на пошуки антивірусу, - говорить керівник сектору антивірусних послуг «Доктор Веб» Олександр Пушкар. - Послуга «Антивірус Dr.Web» користується широкою популярністю і не потребує додаткових рекомендацій».

 

Використання антивірусного програмного забезпечення дозволяє вирішити ряд найважливіших завдань: запобігти зараженню комп'ютера шкідливим ПЗ, зберегти особисті дані, забезпечити комфортний серфінг і функцію батьківського контролю.

Абонентам «Інтертелеком» на базі послуги «Антивірус Dr.Web» доступні три тарифних плани: Dr.Web Класик (антивірус + брандмауер), Dr.Web Стандарт (антивірус + антиспам + брандмауер) і Dr.Web Преміум (комплексний захист). Дізнатися про них докладніше можна тут.

Підключення та управління послугою відбувається за допомогою АССА в розділі «Антивірусний захист».


Про інтернет-сервіс Dr.Web AV-Desk

«Доктор Веб» - перший антивірусний розробник, який запропонував на російському ринку інноваційну модель споживання антивіруса в якості послуги сервіс-провайдерів.

Впровадження Dr.Web AV-Desk дає можливість абонентам провайдерів користуватися антивірусом Dr.Web як послугою: вибирати необхідний термін підписки, подовжувати передплату автоматично, а значить, самостійно планувати свої витрати на антивірусний захист. Модель надання засобів інформаційного захисту в якості послуги робить доставку антивіруса миттєвою, а управління підпискою - зручною як для домашніх, так і для бізнес-користувачів. Інтернет-сервіс Dr.Web AV-Desk створений фахівцями компанії «Доктор Веб» в 2007 році. На сьогоднішній день більше 350 провайдерів і компаній є партнерами «Доктор Веб» з надання сервісу антивірусної безпеки Dr.Web AV-Desk своїм клієнтам у різних регіонах Росії, а також у Франції, Нідерландах, Іспанії, Україні, Болгарії, Естонії, Казахстані, Киргизії і Монголії. За підсумками 2007 року Dr.Web AV-Desk був визнаний кращим «продуктом-послугою» російською версією журналу PC Magazine. У вересні 2008 року Dr.Web AV-Desk отримав Велику золоту медаль «Сибірського ярмарку» в номінації «Оригінальне науково-технічне рішення в техніці зв'язку».
   
Про компанію «Інтертелеком»

«Інтертелеком» - перший національний CDMA оператор надає якісний, доступний, екологічно безпечний і конфіденційний зв'язок. Унікальною пропозицією компанії є можливість одночасного надання абонентам прямого міського та мобільного номерів у голосовому сегменті. Унікальними перевагами оператора «Інтертелеком» в сегменті надання інтернет доступу - найширша зона покриття 3G на території України, надання найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Оператор надає послуги в стандарті CDMA, що дозволяє забезпечити ряд переваг - якість зв'язку, мобільність, екологічна безпека.

Абонентська база оператора на листопад 2011 року склала понад 740 тисяч абонентів у всіх областях України.

www.intertelecom.ua

Новини і прес-релізи