Новини

01.12.2011 17:00
Акція «Rev.B модем від 99 гривень» для нових і діючих абонентів для початку використання «3G Турбо»
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови при підключенні в грудні до найшвидшого мобільного 3G інтернету 3G Турбо на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Почніть новий рік на новому рівні використання інноваційних послуг оператора «Інтертелеком».

Акція дозволяє новим абонентам почати використовувати тарифну пропозицію оновленої лінійки «3G Турбо» і отримати інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с за вигідними умовами.ec306-lit3.jpg

Діючі абоненти можуть взяти участь в акції, підключивши послугу «3G Турбо. Прискорюйся!» та використовувати інтернет доступ за технологією EVDO Rev.B на діючій тарифній пропозиції за ціною від 3 коп./Мб.

В акції бере участь сертифікований 3G модем Huawei EC 306, з підтримкою технології EVDO Rev.B. Обладнання створено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт використання: просте автоматичне налаштування (plug & play), підтримка microSD карт для зберігання необхідної інформації, невеликий розмір і підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів.

Дізнатися детальніше про умови акції для нових і діючих абонентів.

3G Турбо - найшвидший мобільний 3G інтернет на території Україні, який забезпечує новий рівень комфорту, мобільності і швидкості доступу. У всіх регіонах Україні - мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт / с від першого національного CDMA оператора «Інтертелеком».

Новини і прес-релізи