Новини

01.12.2011 16:55
Акція «3G Модем за 1 гривню» для використання мобільного інтернету на самій широкій зоні покриття 3G в Україні
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови придбання 3G модему і початку використання послуг мобільного інтернет доступу за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с від оператора «Інтертелеком»:

Вигідні тарифні пропозиції зі щоденною і щомісячною абонентською платою, пакетними пропозиціями та безлімітним доступом:

Вільний доступ - 1000 МБ на добу за 5 гривень, абоненти оплачують послуги «коли хочуть» - абонентська плата списується тільки в дні активності абонента.

3G Адреналін - тарифний план з можливістю вибору додаткової послуги з передплаченим трафіком від 550 МБ до безлімітного доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Супер Безліміт + - тарифна пропозиція для безлімітного доступу в інтернет за 130 гривень на місяць. У денний час (з 8.00 до 0.00) діє обмеження швидкості до 153 Кбіт/с, у нічний час повний безліміт на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

3G Юзер - вигідна пропозиція для молоді - пакетна пропозиція 1400 МБ і вигідна вартість понадпакетного трафіку.

Найширша зона покриття 3G в Україні - вільно пересувайтесь по всій зоні покриття, будьте завжди он-лайн та не пропустіть жодної важливого події.

В акції бере участь сертифікований 3G модем Huawei EC 122. Модем підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащений слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі самі необхідні файли. Huawei EC 122 простий в установці та налаштуванні для початку використання послуг оператора «Інтертелеком».

Акційні умови доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи