Новини

01.12.2011 16:49
Акційні умови для корпоративних абонентів
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови при підключенні до бізнес пропозицій в грудні.

Для бізнес абонентів оператор «Інтертелеком» проводить дві маркетингові акції «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню». В акційних пропозиціях можуть взяти участь діючі абоненти оператора «Інтертелеком», які розширюють корпоративні групи, і нові абоненти оператора.

«Мобільний телефон від 1 гривні» дозволяє максимально знизити витрати для організації корпоративного зв'язку з голосовими послугами оператора «Інтертелеком».

«Святковий потяг пропозицій» до новорічних свят для бізнес абонентів у грудні - це вигідна вартість придбання мобільного телефону, підключення до прямої обласної нумерації в усіх областях України, і 87 районних центрах, вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів з акцією «Святкові хвилини на мобільні мережі», вигідні пакетні пропозиції для дзвінків на місцеві міські номери та безлімітне спілкування всередині корпоративної групи та мережі оператора «Інтертелеком».

Національна пропозиція «Бізнес на зв'язку» - це комплексне рішення оператора «Інтертелеком» щодо забезпечення голосовим корпоративним зв'язком для малого, середнього, великого бізнесу і державних компаній.

Обладнання доступне за умовами акції - це моделі сертифікованих пристроїв, які задовольнять різні запити корпоративних клієнтів - від бюджетного пристрою для частих дзвінків і довгих переговорів до комунікатора під керуванням ОС Android Huawei Ideos C 8150. Комунікатор здатний вирішити численні завдання з управління робочим процесом, часом і роботі з документами для співробітників клієнта.

Мобільний телефон DUO GС 221 - дозволить об'єднати вигідні тарифи оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора для максимально вигідного використання послуг зв'язку. Мобільний телефон доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей: Київської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Донецької.

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 499 грн.   від 199 грн.
   від 1 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.

 

Дізнатися детальніше про умови акції.

 

Акційна пропозиція «3G модем за 1 гривню» дозволяє вигідно почати використовувати послуги мобільного 3G інтернету на самій широкій зоні покриття 3G на Україні.
Використання мобільного 3G інтернету дозволить забезпечити співробітників інтернет доступом, які регулярно переміщуються за межами офісу, а також забезпечити інтернет доступом віддалені об'єкти, де немає можливості використовувати фіксований інтернет доступ.

Основними перевагами оператора «Інтертелеком» є вигідна вартість інтернет доступу, швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.

Оператор «Інтертелеком» пропонує послуги у всіх областях України, більш ніж в 5000 населених пунктах.

Обладнання, доступне за умовами акції - сертифікований 3G модем Huawei EC122. Зручне рішення для доступу в інтернет і використання максимального набору сервісів для вирішення бізнес задач. Модем дозволяє отримати послуги мобільного інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с, оснащений слотом для microSD карт та підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS.

Дізнатися детальніше про умови акції.

Новини і прес-релізи