Новини

25.11.2011 18:50
Коробкове рішення найшвидшого мобільного 3G інтернету вже у продажу!
Оператор «Інтертелеком» запускає в продаж коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» з найшвидшим мобільним 3G інтернетом в Україні. Рішення дозволяє отримати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с готовий до роботи - без укладення контракту і налаштування обладнання.

korob-sait-306.jpg

Для коробкового рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» доступні оновлені тарифи 3G Турбо і територія покриття у всіх регіонах України. 

Абоненти, які придбають коробкове рішення, отримують можливість підключити тарифну пропозицію «3G Турбо ІТ» і використовувати одну з додаткових послуг 3G Турбо 50 - 300, вибравши необхідний обсяг передплаченого трафіку - від 700 Мб до 10 Гб трафіку.

Коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» - це найшвидший 3G інтернет на Україні, сертифікований модем Huawei EC 306 і 100 бонусних мегабайт для комфортного старту за технологією Rev.B, а також можливість підключення тарифів для використання мобільного 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.

Доступні тарифні пропозиції для використання за технологією EVDO Rev.A (до 3,1 Мбіт/с) - 3G Адреналін IT - тарифна пропозиція з можливістю вибору необхідного обсягу трафіку та безлімітна пропозиція без обмежень по швидкості; Вільний доступ IT - популярний тарифний план зі щоденною абонентською платою; Супер Безліміт+ IT - безлімітний інтернет доступ з обмеженням швидкості до 153 кбіт/с вдень та без обмежень до 3,1 Мбіт/с в нічний час доби.

Коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» доступно для замовлення з сайту прямо зараз з доставкою додому або в офіс.

Вартість коробкового рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» становить 499 гривень.

Новини і прес-релізи