Новини

17.11.2011 11:12
Нова послуга для бізнес клієнтів: багатоканальний номер
Оператор «Інтертелеком» вводить нову послугу для бізнес клієнтів - «багатоканальний номер». Послуга дозволяє максимально вигідно використовувати послуги зв'язку та отримати максимальну кількість дзвінків від клієнтів.

Всі клієнти зможуть зв'язатися з компанією або з необхідним підрозділом і жоден клієнт не потрапить на відповідь «зайнято». Послуга дозволяє одночасно з одного номера здійснювати кілька вхідних і вихідних дзвінків.

Кількість одночасних викликів визначається кількістю ліній підключених за цією послугою. Рішення оператора «Інтертелеком» дозволяє отримати до 20 ліній з послугою «SIP-багатоканальність».

Підключення послуги можливо на тарифні пропозиції «SIP 25» і «SIP 99». Дві нових тарифних пропозиції виведені для використання багатоканального номеру.

«SIP 25» - прямий обласний або районний номер, 800 хвилин для дзвінків на місцеві номери та вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів і міжнародний напрямок. Дізнатися детальніше про умови тарифного пропозиції.

«SIP 99» - прямий обласний або районний номер, 3500 хвилин для дзвінків на місцеві номери та вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів і міжнародний напрямок. Дізнатися детальніше про умови тарифного пропозиції.

Послуга «SIP-багатоканальність» дозволяє отримати від 2 до 20 ліній для використання голосових послуг. Вартість активації послуги становить 99 гривень. Абонентська плата за використання послугою залежить від вибраної кількості ліній. Дізнатися детальніше про послугу.

Підключити послугу «SIP-багатоканальність» і тарифні плани «SIP 25» і «SIP 99» можливо в корпоративному відділі оператора «Інтертелеком».

Новини і прес-релізи