Новини

08.11.2011 18:01
Найшвидший мобільний 3G Інтернет став доcтупним на острові Зміїний в Одеській області
7 листопада 2011 року оператор «Інтертелеком» запустив базову станцію стандарту CDMA в селищі Білий на острові Зміїний в Одеській області в режимі EVDO Rev.B.

Запуск нової технології надає можливість людям, що живуть і працюють на острові, далеко від суші, використовувати найсучасніші послуги голосового зв'язку і передачі даних.

«Установка базової станції EVDO Rev.B на острові Зміїний не являється для нас бізнес проектом. У 2002 році оператор «Інтертелеком» першим серед операторів України організував зв'язок на острові Зміїний, використовуючи технологію 3G1Х. Організація зв'язку на острові Зміїний і впровадження новітньої технології для мешканців острова є нашим посильним внеском у закріпленні статусу острова, як української території і допомогу жителям острова в їх важких буднях» - підкреслив генеральний директор Борис Миколайович Акулов.

Директор Одеського обласного комунального підприємства «Острівне» Яснюк Володимир Васильович:

«КП «Острівне» є головним господарюючим суб'єктом на о. Зміїний, який діє від імені та за погодженням з Одеською облдержадміністрацією. У 2002 році було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 31.05.2002 року № 713 «Про затвердження Комплексної програми подальшого розвитку інфраструктури і впровадження господарської діяльності на о. Зміїний і континентальному шельфі». Одним з основних завдань програми було забезпечення надійного зв'язку на о. Зміїний. Такий зв'язок з'явився завдяки спільним зусиллям Одеської облдержадміністрації та оператора «Інтертелеком». І надалі він був найстійкішим телефонним зв'язком на о. Зміїний. У 2011 році протягом кількох рейсів теплоходом «Косатка» фахівці підприємства «Інтертелеком» доставляли додаткове обладнання на о. Зміїний для монтажу і установки базової станції. І ось 7 листопада 2011 року з'явився надійний стійкий мобільний зв'язок і високошвидкісний Інтернет, що забезпечує покриття в радіусі до 17 км навколо острова, а по маршруту від м. Вилкове до о. Зміїний - безперебійний зв'язок протягом 60 км. Всі роботи по встановленню обладнання та підтримання надійного зв'язку на о. Зміїний, оператор «Інтертелеком» проводе за свої кошти, тим самим вносить гідний вклад в розвиток південного морського форпосту України».

Новини і прес-релізи