Новини

01.11.2011 15:48
«Інтертелеком» зробив найшвидший мобільний 3G інтернет доступніше - «Модем Rev.B за 99 гривень»
Оператор «Інтертелеком» робить найшвидший мобільний 3G інтернет доступніше. З 1 листопада 2011 року стартує акція «Модем Rev.B за 99 гривень», яка дозволяє отримати модем для найшвидшого мобільного 3G інтернету за ціною від 99 гривень.

27 жовтня оператор «Інтертелеком» повідомив про запуск покриття Rev.B у всіх регіонах України і анонсував акційні умови для абонентів.

Першою акційною пропозицією оператора «Інтертелеком» є зниження вартості 3G модему Huawei EC 306, який дозволяє використовувати максимальні можливості EVDO Rev.B і EVDO Rev.A.

Другим етапом поліпшення пропозиції найшвидшого мобільного 3G інтернету стане виведення 8 листопада 2011 року нових, значно вигідніших тарифних пропозицій в рамках лінійки «3G Турбо» та додаткової послуги «3G Турбо. Прискорюйся!».

Тарифна пропозиція «3G Турбо» і додаткова послуга «3G Турбо.Прискорюйся!» дозволяють використовувати інтернет доступ з новим рівнем комфорту, мобільності і швидкості. Оператор «Інтертелеком» дозволить абонентам використовувати мобільно сервіси, які абоненти раніше використовували на фіксованих мережах - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості. При використанні звичних сервісів абонент отримує новий рівень комфорту і значне скорочення часу завантаження файлів та інформації.

Модем, доступний за умовами акції - Huawei EC 306. Обладнання створено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт використання: просте автоматичне налаштування (plug & play), підтримка microSD карт для зберігання необхідної інформації, невеликий розмір і підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів.

Акційна пропозиція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про можливості найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу.

ec306-lit.jpg
Новини і прес-релізи