Новини

01.11.2011 15:38
Нові умови та можливості IP-телефонії з послугою «SIP номер»
Оператор «Інтертелеком» припиняє дію акційної пропозиції «Прямий міський номер без меж» і вводить нові умови використання послуги «SIP номер» на постійній основі. З 1 листопада 2011 року абонентська плата за користування послугою становить 20 гривень з ПДВ.

В основі послуги лежать три нові вигоди для абонентів:

Прямий міський номер в будь-якій точці України, де є інтернет доступ на швидкості від 96 Кбіт/с. Мобільний інтернет, фіксований або точка wi-fi доступу - голосові послуги «Інтертелеком» з вигідними тарифами для дзвінків на всі напрямки завжди будуть доступні.

Телекомунікаційні послуги з будь-якого пристрою. Використовуйте для спілкування будь-який пристрій, підключений до мережі інтернет: ноутбук, нетбук, планшет, стаціонарний комп'ютер та навушники з мікрофоном і спілкуйтеся з рідними і близькими. Новий формат використання послуг дозволить розширити можливості спілкування і використовувати послуги зв'язку значно вигідніше.

Вигідні дзвінки на будь-які напрямки. Для абонентів, які вже мають досвід використання послуг IP телефонії, значною перевагою є вартість дзвінків на номери абонентів українських операторів і міжнародний напрямок, а також зручність використання мобільної та фіксованої нумерації України.

У абонентів, які раніше активували акційні пропозиції «Прямий міський номер без меж» і «Візьми прямий міський номер у відпустку» абонентська плата становить 20 гривень з урахуванням ПДВ на постійній основі.

Дізнатися детально про послугу «SIP-номер».

Почніть використовувати нові можливості телекомунікаційних послуг.

Вартість активації послуги - 5 гривень. Абонентська плата становить 20 гривень на місяць. Підключити послугу можна у Центрі обслуговування абонентів, в дилерській точці продажу і системі самообслуговуванні абонентів в розділі «Управління послугами».

Новини і прес-релізи