Новини

01.11.2011 15:17
Національна акція - «Мобільний телефон за 1 гривню» доступна для всіх регіонів.
Оператор «Інтертелеком» відкриває акційні умови у всіх 24 областях України та містах Києві і Севастополі. При підключенні до послуг оператора «Інтертелеком» абоненти отримують можливість придбати мобільний телефон за акційною ціною від 1 гривні.

Акція для нових абонентів, які почнуть використовувати голосові послуги з прямим міським номером, вигідними тарифами для дзвінків на всі напрямки і мобільним 3G інтернетом на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів з 1 по 30 листопада.

Оператор «Інтертелеком» пропонує акційне обладнання для різних цілей і потреб абонентів - від бюджетного телефону для тривалих переговорів і частих телефонних дзвінків до комунікатора Huawei Ideos C 8150 під керуванням операційної системи Android для спілкування в соціальних мережах, прослуховування музики он-лайн та перегляду відео, моментального розміщення фотографій, ігор та інтернет сервісів.

Прямий обласний і районний номер - у всіх областях України дозволить об'єднати домашній і робочий телефон в одному пристрої.

Спілкування без кордонів і довгі розмови всередині мережі - безкоштовні дзвінки всередині мережі та пакетні пропозиції для дзвінків на місцеві номери і на номери мобільних операторів в залежності від обраної пакетної пропозиції - від 350 хвилин в тарифі «Свобода слова+» до безлімітного спілкування на місцеві номери і 300 хвилин для спілкування з абонентами мобільних операторів України в тарифі «Все включено».

Мобільний 3G Інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с для комунікаторів і смартфонів. Відкривайте нові можливості мобільних сервісів на самій широкій зоні покриття мобільного 3G інтернету оператора «Інтертелеком». Великі можливості додатків відкриваються в мобільності та використанні їх при переміщенні по місту, району, області або подорожуючи по Україні. Тарифна лінійка «Всі разом» - спеціальні пропозиції для комунікаторів і смартфонів. 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221*

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 649 грн.   від 199 грн.
   від 1 грн.    від 1 грн.    від1 грн.

 

*DUO GС 221 - мобільний телефон, який дозволить використовувати один пристрій для використання послуг оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора в одному пристрої. Мобільний телефон DUO GC 221 за умовами акції «Телефон від 1 гривні» доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей - Київської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької.

Дізнатися детальніше про голосові послуги оператора «Інтертелеком» та національну акційну пропозцію «Телефон за 1 гривню»

 

Новини і прес-релізи