Новини

01.11.2011 15:08
Акція для початку використання інтернету на самій широкій зоні покриття 3G - «Модем за 1 гривню»
Абонентам, які почнуть використовувати в листопаді мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні можуть придбати 3G модем за акційною вартістю від 1 гривні.

Використовуйте звичні сервіси мобільно - в поїздці по місту, по області і всій території України в межах телекомунікаційної мережі оператора «Інтеретелеком». Бути в курсі останніх подій, спілкуватися з друзями та колегами, викладати фотографії і ділитися останніми емоціями в соціальних мережах, розповісти новини з місця подій і не пропустити жодної важливої події легко з мобільним інтернетом від оператора «Інтертелеком».

Для участі в акції доступний сертифікований 3G модем Huawei EC122. Модем дозволяє використовувати мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в більш ніж 5000 населених пунктах у всіх областях України.

Модем підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащений слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі самі необхідні файли. Huawei EC 122 простий в установці та налаштуванні для початку використання послуг оператора «Інтертелеком».

Акційні умови доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Дізнатися детальніше про послуги інтернет доступу за технологією Rev.A

ec-122n.jpg

 

Новини і прес-релізи