Новини

01.11.2011 11:25
Відкриття нового Центру обслуговування абонентів у місті Севастополь
Інтертелеком покращує сервіс для абонентів у місті Севастополь. Центр обслуговування абонентів, що розташовувався раніше на вул. Велика Морська, 33 переїхав за новою адресою - вул. Велика Морська, 7.

У новому Центрі обслуговування абонентів нові та існуючі абоненти оператора «Інтертелеком» зможуть підключити голосові послуги з прямим міським номером, послуги швидкісного мобільного інтернет доступу за технологією EVDO Rev. В з максимальною швидкістю передачі даних до 14.7 Мбіт/c, а також отримати кваліфіковані консультації фахівців.

З 1 листопада абонентам доступна акція «Телефон за 1 гривню», яка дозволить абонентам вибрати оптимальний пристрій для використання голосових послуг з прямим міським номером по всій території України, вигідною вартістю дзвінків на номери мобільних операторів, місцеві та міжнародні дзвінки і використовувати максимум можливостей з мобільним 3G інтернетом на смартфонах і комунікаторах.

Також нові і діючі абоненти зможуть придбати модем Huawei EC 306 по спеціальній ціні, взявши участь в акції «Модем Rev.B за 99 гривень», і оцінити всі переваги найшвидшого мобільного 3G інтернету в Україны на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с .

Адреса нового Центру обслуговування абонентів:

м. Севастополь, вул. Велика Морська, 7.

Графік роботи:

понеділок-п'ятниця: 10:00-19:00

субота-неділя: вихідний

Новини і прес-релізи