Новини

01.11.2011 14:57
Пропозиції для бізнес-клієнтів
Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови підключення для малого, середнього та великого бізнесу.

Для компаній, які бажають стати корпоративними абонентами і діючих абонентів для розширення корпоративних груп оператор «Інтертелеком» пропонує дві акції «Телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню».

Голосові послуги оператора «Інтертелеком» - це комплексне рішення щодо забезпечення співробітників компанії послугами голосового зв'язку з прямим міським номером і мобільним 3G інтернет доступом для використання на смартфоні і комунікаторі.

Вигідна вартість дзвінків на всі напрямки - безлімітні дзвінки всередині мережі і корпоративної групи, пакетні хвилини для дзвінків на місцеві номери, пакетні хвилини для дзвінків абонентам мобільних операторів України і пакети передплаченого трафіку для використання мобільного 3G інтернет доступу.

Лінійка обладнання, представлена ​​для участі в акції «Телефон від 1 гривні» дозволить вибрати оптимальний пристрій для різних цілей - від бюджетного телефону для тривалих переговорів та частих телефонних дзвінків до комунікатора Huawei Ideos C 8150 під керуванням операційної системи Android для впровадження інноваційних рішень з управління взаємовідносинами з клієнтами, організації робочого процесу та управління персоналом.

Мобільний телефон DUO GС 221 - дозволить об'єднати вигідні тарифи оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора для максимально вигідного використання послуг зв'язку. Мобільний телефон доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей: Київської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Донецької.

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

от 999 грн.    от 499 грн.   от 199 грн.
   от 1 грн.    от 1 грн.    от 1 грн.

 

Дізнатися детальніше про умови акції.

Послуги мобільного 3G інтернету для бізнес абонентів - рішення, яке дозволяє забезпечити співробітників мобільним інтернетом або віддалені об'єкти, де потрібна інтернет доступ для постійного використання. Почати використовувати послуги або розширити корпоративну групу чинним абонентам найбільш вигідно взявши участь в акції «3G модем за 1 гривню».

Основними перевагами оператора «Інтертелеком» є вигідна вартість інтернет доступу при високих показниках швидкості передачі даних на самій широкій зоні покриття 3G інтернет доступу.

Оператор «Інтертелеком» пропонує послуги у всіх областях України, більш ніж в 5000 населених пунктах. Зона покриття оператора «Інтертелеком» - найширша зона покриття серед 3G операторів України.

Обладнання, доступне за умовами акції - сертифікований 3G модем Huawei EC 122. Зручне рішення для доступу в інтернет і використання максимального набору сервісів для вирішення бізнес задач. Модем дозволяє отримати послуги мобільного інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с, оснащений слотом для microSD карт та підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS.

Дізнатися детальніше про умови акції.

Новини і прес-релізи