Новини

27.10.2011 12:45
Інтертелеком оголосив про запуск самого швидкого мобільного 3G Інтернету в Україні в усіх регіонах країни.
У вересні 2011 року оператор «Інтертелеком» здійснив комерційний запуск технології EV-DO Rev.B у всіх регіонах України. Жителі 24 областей, м.Києва, АР Крим та м.Севастополя можуть скористатися можливостями самого швидкого мобільного 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

На сьогоднішній день територія покриття EV-DO Rev.B порівнянна з покриттям інших операторів 3G зв'язку, але перевершує за характеристиками мобільності, швидкості і комфорту для абонентів.

Передача даних за технологією EV-DO Rev.B є новітнім і унікальним рішенням для українського ринку. Послуги, які раніше були доступні лише для фіксованих мереж, за допомогою технології EVDO Rev.B стали доступні в мобільному режимі.

Сьогодні компанії Інтертелеком і Alcatel-Lucent провели презентацію можливості технології CDMA2000 1xEV-DO Rev.B, показавши технічні можливості мережі та на їх основі сучасні мобільні додатки і послуги, в основі яких, лежить краще на ринку рішення Alcatel-Lucent. Компанія Інтертелеком, перший національний оператор CDMA і давній партнер Alcatel-Lucent, стала першою компанією в Україні та країнах СНД і однією з перших у світі, яка впровадила в комерційну експлуатацію технологію MC (Multi Carrier) EV-DO Rev.B.

Демонстрація технології проводилася на комерційній мережі Інтертелеком в діапазоні 850 МГц на абонентському обладнанні компанії Huawei Technologies.

На презентації була продемонстрована швидкість передачі даних в реальному фрагменті мережі Інтертелеком, що працює за технологією EV-DO Rev.B, достатня для перегляду в реальному часі відеоматеріалів у форматі HD, телевізійних програм, можливості використання в телемедицині, 3D навігації, відеоконференцзв'язку, обміну великими обсягами інформації та інших програм, що вимагають малого часу затримки і високої швидкості передачі даних.

Борис Акулов, генеральний директор компанії Інтертелеком:
«Оператор «Інтертелеком» прагне до інновацій і зробив ще один важливий крок у розвитку телекомунікаційної галузі України. Завдяки рішенню Alcatel-Lucent Інтертелеком став першим українським оператором, що впровадив технологію Multi-Currier EV-DO Rev.В в комерційну експлуатацію. Для абонентів ми об'єднали три важливих складових в одній пропозиціїі - швидкість, комфорт і мобільність. І в результаті отримали інноваційний продукт «3G Турбо» - найшвидший мобільний 3G інтернет доступ в Україні, який очолив продуктову лінійку оператора «Інтертелеком».
Запуск даного продукту вплине в цілому на курс розвитку ринку мобільної передачі даних в Україні, посилить наші позиції на телекомунікаційному ринку і виведе на новий рівень якість послуг для споживачів. Отримані параметри та характеристики мережі Інтертелеком, завдяки технології EV-DO Rev.B, дозволять вже сьогодні запропонувати наші можливості для реалізації, в тому числі і державних програм, що базуються на нових ІТ технологіях. Головне завдання зараз - максимально розширити зону дії мережі EV-DO Rev.B по території України.»

Олексій Хахлюк, глава компанії Alcatel-Lucent в Україні, Грузії та Вірменії:
«Крім значного збільшення швидкості прийому/передачі мобільних даних, зниження загальної вартості володіння мережею, а також витрат на передачу одиниці інформації і забезпечення надійного захисту раніше вкладених інвестицій в інфраструктуру мережі CDMA, технологія EV-DO Rev.B відкриває відмінні можливості для реалізації багатьох соціальних проектів, включаючи надання жителям сільських районів сучасних широкосмугових інфокомунікаційних послуг, дозволяючи таким чином, вирішити проблему цифрової нерівності в нашій країні. Крім того, ця технологія може надавати індивідуальним абонентам і державним підприємствам і організаціям (аварійно-рятувальним службам, міліції, пожежним, невідкладної медичної допомоги і т.д.) широкий спектр сучасних мультимедійних послуг, для яких висока швидкість передачі даних і надійність доставки інформації є обов'язковими вимогами.»


Для нових абонентів оператор «Інтертелеком» пропонує тарифну пропозицію «3G Турбо» і лінійку додаткових послуг «3G Турбо 50-300», які дозволяють використовувати найшвидший 3G інтернет з оплатою за кожен спожитий мегабайт або придбати пакет передплачених мегабайт. Для діючих абонентів оператор «Інтертелеком» пропонує додаткову послугу «3G Турбо. Прискорюйся!», яка дозволяє використовувати 3G інтернет за технологією EVDO Rev.B на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с в рамках діючої тарифної пропозиції.

З листопада 2011 року новим та існуючим абонентам будуть запропоновані акційні умови, які дозволять використовувати інноваційну послугу на ще більш вигідних умовах.

Для використання мобільного інтернету на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с необхідне використання модему з підтримкою технології EVDO Rev.B. Придбати сертифікований модем Huawei EC 306 можливо в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажу за ціною від 99 гривень за умовами акції «Rev.B модем від 99 гривень». Акційні умови будуть доступні для нових і діючих абонентів з 1 листопада 2011 року.

На заході, організованому в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, були присутні представники керівництва галузі, регулюючих органів, представники науки в телекомунікаційній галузі, представники провідних операторів зв'язку та представники ЗМІ.


Про компанію «Інтертелеком»
ТОВ «Інтертелеком» - перший національний CDMA-оператор в Україні. Компанія надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та мобільного 3G інтернету. На сьогоднішній день компанія забезпечує найширше покриття мережі CDMA і найбільшу ємність мереж міського та сільського зв'язку з безпровідним доступом в Україні.

Перший абонент компанії був підключений 16 березня 2001 року.

Спочатку компанія працювала як регіональний оператор зв'язку і послуги надавалися тільки на території Одеси та Одеської області.

У лютому 2007 року компанія вийшла на національний рівень, надаючи послуги голосового зв'язку і доступу в інтернет у 21 регіоні України. У липні 2009 року ТОВ «Інтертелеком» отримав ліцензії на користування радіочастотним ресурсом та надання послуг мобільного зв'язку, міжміського телефонного зв'язку та фіксованого місцевого зв'язку з використанням безпровідного доступу за технологією CDMA в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській та Харківській областях.

З 19 квітня 2011 року оператор почав надавати послуги на основі технології CDMA 1X і EVDO на 100% території України.

Абонентська база компанії на 30 вересня 2011 року склала 705 257 осіб.

Про компанію Alcatel-Lucent і технології CDMA
Alcatel-Lucent є глобальним лідером в області CDMA. Компанія підтримує рішення CDMA у більш ніж 70 замовників по всьому світу. Рішеннями Alcatel-Lucent користуються п'ять із шести провідних світових операторів CDMA. За даними аналітичної компанії Dell'Oro, з 3 кварталу 2001 року по теперішній час Alcatel-Lucent лідирує за доходами від технології CDMA. За останній час компанія зміцнила свої лідируючі позиції на цьому ринку. У 3 кварталі 2010 частка Alcatel-Lucent на ринку CDMA (за обсягом доходів) перевищила 40 відсотків.

press-11-1.jpg

press-11-4.jpg

press-11-5.jpg

press-11-2.jpg

Новини і прес-релізи