Новини

24.10.2011 10:38
Нові адреси Центрів обслуговування абонентів у Києві та Рівному.
Інтертелеком продовжує підвищувати рівень сервісного обслуговування для своїх абонентів. У містах Києві та Рівному Центри обслуговування абонентів змінюють своє місцерозташування на більш зручне для абонентів.

У місті Київ Центр обслуговування абонентів, що розташовувався раніше на вул. Урицького, 14/18, переїжджає за новою адресою вул. Басейна, 17.

У місті Рівному Центр обслуговування абонентів, що розташовувався раніше на вул. Соборна, 197, переїжджає за адресою вул. Соборна, 13.

У нових Центрах обслуговування абонентів нові та існуючі абоненти оператора «Інтертелеком» зможуть отримати якісне обслуговування та кваліфіковані консультації, можливість підключити голосові послуги з прямим міським номером свого міста, який працює по всій Україні, а також послуги швидкісного інтернет доступу за технологією EVDO Rev.В+ з максимальною швидкістю передачі даних до 14.7 Мбіт/c.

Для абонентів, які підключаться в жовтні в містах Рівному та Києві діють пропозиції для вигідної покупки нового обладнання при підключенні - акції «Мобільний телефон за 1 гривню» і «Мобільний телефон з міським номером за 99 гривень». Акційні умови дозволяють вибрати оптимальний пристрій для використання голосових послуг з прямим міським номером, вигідною вартістю дзвінків на номери мобільних операторів, місцеві та міжнародні дзвінки і використовувати максимум можливостей з мобільним 3G інтернетом на смартфонах та комунікаторах.

Також у нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком» є можливість вигідно придбати 3G модем з підтримкою Rev.B+ для використання мобільного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с з акцією «Rev.B модем за 199 гривень».

Новини і прес-релізи