Новини

20.10.2011 14:30
Спільний проект оператора «Інтертелеком» з Управлінням охорони здоров'я Одеської міської Ради
Управління охорони здоров'я Одеської міської ради за підтримки оператора «Інтертелеком» реалізує проект «Електронна реєстратура».

Першою поліклінікою, в якій стартував цей проект, є КУ «Міська поліклініка № 6» в м. Одеса.

Інформаційна система, на якій заснована «Електронна реєстратура» дозволяє в режимі реального часу управляти потоками пацієнтів та позбутися черг в лікувальних установах.

Жителі міста, можуть записатися на прийом через спеціалізований Інтернет-сайт поліклініки, а лікарі в свою чергу оперативно отримувати інформацію про свій розклад.

Швидка реалізація проекту вимагала нестандартних рішень.

Таким рішенням стала пропозиція оператора «Інтертелеком».

Беручи до уваги важливість проекту, та враховуючи соціальну орієнтованість, оператор «Інтертелеком» забезпечив 6-у поліклініку комплексним рішенням. Дане рішення включає в себе якісний голосовий зв'язок і швидкісний інтернет-доступ для виконання оперативної та якісної роботи за допомогою сертифікованого комунікатора Huawei Ideos С8150. Це дозволило організувати не тільки якісний зв'язок, але і мобільне робоче місце кожного лікаря поліклініки. Особливо це зручно для сімейного лікаря, який багато часу проводить поза поліклініки, обслуговуючи виклики на своїй ділянці.

«Подібні проекти відповідають сучасним потребам суспільства і дозволяють лікарям відчувати себе комфортніше при виконанні своїх службових обов'язків, жителям міста економити свій час, а компанії розширювати спектр надаваних послуг. Ми сподіваємося, що даний проект стане відправною точкою в нашій співпраці з системою охорони здоров'я і ми готові брати участь в подібних інноваційних проектах, як на міському, так і національному рівнях» - підкреслив генеральний директор Борис Миколайович Акулов.

«Ми вдячні оператору «Інтертелеком» за надану можливість оптимізувати і полегшити роботу реєстратури поліклініки і медичних працівників. Тепер наші лікарі зможуть ефективніше планувати свій графік, а пацієнти, в свою чергу зможуть бути впевнені, що їх запис в «Електронної реєстратурі» оперативно буде прийнятий потрібним фахівцем і внесений в його розклад. Це перший подібний спільний проект і ми налаштовані на подальше розширення спектра співробітництва, роблячи медицину прогресивніше і доступніше» - зазначила головний лікар міської поліклініки № 6 Людмила Вікторівна Антипова.

Новини і прес-релізи