Новини

17.10.2011 11:21
Зміни в правилах тарифікації додаткових послуг
З 1 листопада 2011 року вводиться новий формат тарифікації додаткових послуг для абонентів інтернет і голосових тарифних планів.

Для абонентів інтернет тарифних планів та мобільної нумерації 094 вводиться новий формат оплати абонентської плати для використання послуг оператора «Інтертелеком». Скористатися послугами оператора в поточному місяці буде можливо при оплаті абонентської плати та оплати додаткових послуг, підключених до даного тарифного плану.

Для абонентів голосових тарифних планів прямої обласної та районної нумерацій додаткові послуги після несплати послуги протягом 6 розрахункових періодів (місяців) будуть деактивовані в автоматичному режимі. Для використання послуги необхідна повторна активація. Послуги, які надаються з абонентською платою 0 гривень, надаватимуться на постійній основі. Винятком є ​​послуги, підключені на умовах Додаткової угоди.

Оператор «Інтертелеком» вводить пільговий період до 01.01.2012 року переходу на нові правила тарифікації. Абоненти, які не зможуть скористатися телекомунікаційними послугами у зв'язку з неоплаченою додатковою послугою зможуть її відключити в автоматичній системі самообслуговування, Центрі інформаційної підтримки по телефону * 750 або 0 800 5050 75, у Центрі обслуговування абонентів. Винятком є ​​послуги, підключені на умовах Додаткової угоди.

Новини і прес-релізи