Новини

01.10.2011 12:05
Акційні пропозиції для організації корпоративного зв'язку від оператора «Інтертелеком».
Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови для бізнес абонентів, які підключаються до голосових послуг і послуг інтернет доступу.

Абоненти можуть взяти участь в акціях «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню» і придбати сертифіковане обладнання для використання вигідних та комфортних послуг оператора «Інтертелеком».

При підключенні до лінійки тарифних планів «Бізнес на зв'язку» абоненти отримують прямий міський номер, безлімітні розмови всередині мережі оператора «Інтертелеком» і корпоративної групи, вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів і міжнародний напрямок. Спеціалісти оператора «Інтертелеком» забезпечують індивідуальний підхід у рішеннях щодо організації корпоративного зв'язку для малого, середнього та великого бізнесу.

Обладнання, доступне за умовами акційної пропозиції, надає вибір для вирішення завдань всіх співробітників компанії - бюджетні мобільні телефони для довгих розмов, двостандартний мобільний телефон DUO GС 221, який дозволить максимально зручно використовувати послуги оператора «Інтертелеком» і послуги будь-якого GSM оператора, а також сертифікований комунікатор Huawei Ideos C8150, який завдяки потужному функціоналу операційної системи дозволить вирішити численні офісні та ділові задачі.

Дізнатися детально про умови акції.

Пропозиція для бізнес абонентів «3G Бізнес» дозволяє вирішити численні завдання з організації мобільного інтернет доступу. В акції представлений сертифікований 3G модем Huawei EC 122, що дозволяє отримати мобільний інтернет доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.

Мобільний інтернет вирішує численні завдання малого, середнього та великого бізнесу - організація інтернет доступу в районах, де відсутній провідний інтернет доступ, забезпечення інтернетом співробітників, які активно переміщаються по місту, району, області або по всій території Україні.

В акційних пропозиціях можуть взяти участь діючі корпоративні абоненти, які бажають підключити додаткові номери на корпоративні тарифні плани і розширити корпоративну групу.

Компаніям, які бажають стати абонентами оператора «Інтертелеком» рекомендуємо заповнити заявку.
Дізнатися детально про умови акції.

Новини і прес-релізи