Новини

01.10.2011 11:59
Нові можливості для абонентів усіх областей - акція «Rev.B модем за 199 гривень» доступна у всіх регіонах.
Оператор «Інтертелеком», розширивши зону покриття найшвидшого 3G інтернету на території Україні, розширює акційні пропозиції для всіх регіонів Україні.

Придбати 3G модем з підтримкою Rev.B + для використання мобільного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с вигідно з акцією «Rev.B модем за 199 гривень». В акції можуть взяти участь нові та діючі абоненти всіх регіонів України.

Послуги, які складно і неможливо було використовувати мобільно раніше, доступні з новітньою технологією EVDO Rev.B +: он-лайн відео високої якості, он-лайн ТВ і радіо, обмін мультимедійними файлами. Велика швидкість завантаження - це значно більш комфортне використання звичних інтернет сервісів у виїздах по місту, області або в подорожі по Україні.

Діючі абоненти можуть використовувати 3G мобільний інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с підключивши послугу «3G Турбо. Прискорюйся!» і використовувати найшвидший 3G інтернет в рамках чинного пакету за ціною 10 копійок мегабайт.

Нові абоненти можуть використовувати інтернет доступ за технологією EVDO Rev.B + використовуючи тарифний план «3G Турбо» і набір додаткових послуг «Турбо 50-300» і вибрати оптимальний обсяг передплачених мегабайт.

За умовами акції абонентам доступний сертифікований 3G модем - Huawei EC 306.

Модем має низку переваг - компактність, зручність, простота налаштування і сумісність з усіма пристроями під керуванням ОС Windows і Mac (10.05/10.06). Крім роботи на максимальній швидкості 14,7 Мбіт/с модем оснащений слотом для microSD карти, що дозволяє використовувати пристрій як флеш-накопичувач: зберігати необхідні документи для мобільного використання і зберігати завантажені файли при використанні швидкісного інтернет доступу.

Акція діє для абонентів, які підключаються у всіх регіональних відділеннях.

Дізнатися детально про умови акції для нових абонентів.

Дізнатися детально про умови акції для діючих абонентів.

Новини і прес-релізи