Новини

01.10.2011 11:47
Пропозиції для вигідної покупки нового обладнання при підключенні - акції «Мобільний телефон за 1 гривню» і «Мобільний телефон за 99 гривень».

Акційні пропозиції при підключенні до голосових тарифних планів оператора «Інтертелеком» доступні в більшості регіонів Україні. Акційні умови дозволяють вибрати оптимальний пристрій для використання голосових послуг з прямим міським номером, вигідною вартістю дзвінків на номери мобільних операторів, місцеві та міжнародні дзвінки і використовувати максимум можливостей з мобільним 3G інтернетом на смартфонах і комунікаторах.

За умовами акції абоненти отримують можливість придбати мобільні телефони за ціною від 1 гривні, двостандартний мобільний телефон DUO GС 221 від 199 гривень і комунікатор Huawei Ideos під управлінням ОС Android за ціною від 999 гривень.

З 1 по 31 жовтня абоненти можуть взяти участь в акціях «Мобільний телефон за 1 гривню» і «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень».

«Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню» *

Почніть використовувати зручні послуги оператора «Інтертелеком» і отримайте сертифіковане обладнання за акційною вартістю з акцією «Мобільний телефон за 1 гривню».

Мобільні телефони доступні за акційними умовами дозволять вибрати оптимальний пристрій для максимально зручного використання послуг. Бюджетні телефони для довгих розмов, зручний двостандартний телефон, який дозволить максимально зручно використовувати послуги оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора на одному пристрої, і комунікатор Huawei Ideos С8150 з неймовірними можливостями програм на ОС Android.

Голосові послуги оператора «Інтеретелеком» - це прямий міський номер, вигідна вартість дзвінків на всі напрямки і 3G інтернет на одному пристрої.

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 649 грн.   від 199 грн.
   від 1 грн.    від 1 грн.    від1 грн.

   

Тарифна лінійка «Все разом» дозволить абонентам використовувати максимальний набір послуг оператора «Інтертелеком» - прямий міський номер, мобільний номер, пакети передплачених мегабайт для використання 3G інтернету і вигідна вартість дзвінків на номери мобільних операторів Україні з акцією «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень ».

Тарифна пропозиція «Мобільний офіс +» - передоплачені пакетні хвилини для дзвінків на місцеві міські номери (25 000 хвилин) та номери мобільних операторів України (100 хвилин), пакет передплачених мегабайт (1500 Мб) і пакетні SMS для спілкування з друзями та родичами (100 SMS).

Тарифні пропозиції оператора дозволять абоненту де б він не знаходився, завжди відчувати себе як вдома.

Термін дії акції до 31.10.2011 р. Детальніше про умови акції

* Акція проходить при підключенні на обласну та районну нумерацію Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького, Луганського, Волинського, Житомирського, Закарпатського, Рівненського, Сумського, Херсонського та Чернівецького відділень.

Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» **

Прямий міський номер і вигідні умови тарифних пропозицій оператора «Інтертелеком» дозволять абоненту отримати нові можливості зручного використання голосових послуг.

Для абонентів, які планують підключити послуги оператора «Інтертелеком» з 1 по 31 жовтня доступна участь в акції «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень».

Широка лінійка обладнання - бюджетні телефони для довгих дзвінків, двостандартні телефон для комфортного використання послуг оператора «Інтертелеком» і GSM оператора і сучасний комунікатор під управлінням ОС Android Huawei Ideos C8150.

В акції бере участь комунікатор Huawei Ideos C8150, що працює під управлінням ОС Android 2.2 Froyo - 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с, безмежні можливості додатків, аудіо та відео в реальному часі, весь інтернет на долоні. Вартість комунікатора за умовами акції - від 999 гривень.

Прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків родичам, друзям, колегам і діловим партнерам, де б вони не знаходилися.

Термін дії акції - до 31.10.2011.

Дізнатися детальніше про умови акції.

** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ, м. Рені), Київського, Миколаївського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського, Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АР Крим та м. Севастополь, Хмельницького та Черкаського відділень.

Новини і прес-релізи