Новини

01.10.2011 11:41
Заощаджуй зі старту - акція для нових абонентів «3G модем за 1 гривню».
Стати абонентом оператора «Інтертелеком», отримати всі переваги мобільного інтернет доступу на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів Україні значно вигідніше взявши участь в акції «3G модем за 1 гривню».

Абоненти, які підключаться до мережі оператора «Інтертелеком» з 1 по 31 жовтня 2011 року можуть заощадити на придбанні сертифікованого обладнання та придбати 3G модем Huawei EC 122 за акційною ціною від 1 гривні.

 

В акції можуть взяти участь нові абоненти наступних регіонів - Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Запорізької, Луганської, Одеської, Київської, Полтавської областей, АР Крим, м. Севастополя та м. Києва.

Huawei EC 122 - сертифікований 3G модем, що дозволяє оцінити всі переваги технології EVDO Rev.A, відмінно підходить для домашнього, офісного та мобільного використання. Сумісний з пристроями під операційною системою Windows і Mac OS (10.5/10.6). Пристрій простий в установці та налаштуванні підключення. Також модем оснащений слотом для microSD карт, що дозволить використовувати його як флеш накопичувач і зберігати всі необхідні для мобільного використання файли.

Тарифні пропозиції дозволять вибрати оптимальний набір послуг для використання мобільного інтернету в залежності від потреб користувача.

Тарифний план «3G Адреналін» і лінійка додаткових послуг Адреналін дозволить вибрати оптимальну пропозицію з пропозицій з оплатою кожного спожитого мегабайта, передплачених пакетних мегабайт (до 15 000) трафіку і безлімітної пропозиції без обмеження по швидкості і трафіку.

Тарифний план «Супер Безліміт +» оптимальна пропозиція для абонентів, які хочуть отримати безлімітний інтернет доступ за вигідну ціну.

Термін дії акції до 31.10.2011 р.

Детально про умови акції.

ec-122n.jpg
Новини і прес-релізи