Новини

01.10.2011 11:35
Три нових «нічних» пропозиції для абонентів - «Вільна ніч 45,75,99»
Оператор «Інтертелеком» вводить лінійку додаткових послуг для використання швидкісного мобільного інтернет доступу на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с в нічний час доби з 0.00 до 8.00.

Вигідна пропозиція для абонентів, яка дозволить значно заощадити на споживання інтернет трафіку. Абоненти, які планують використовувати мобільний інтернет в нічний час доби, можуть вибрати одну з трьох додаткових послуг з передплаченими пакетами в розмірі 5 000, 10 000 і 15 000 МБ, які зможуть використовувати в нічний час доби.

Використовуйте зручні послуги оператора «Інтертелеком» в денний час доби і завантажуйте об'ємні файли в нічний час доби за значно вигіднішою вартістю.

Додаткові послуги доступні для абонентів голосових тарифних планів та інтернет пропозицій.

Лінійка додаткових послуг «Вільна ніч 45,75,99» дозволить значно вигідніше використовувати технологію EVDO Rev.B +. Абоненти тарифних пропозицій «3G Турбо» і тарифних планів з включеною послугою «3G Турбо. Прискорюйся!» можуть заощадити, використовуючи комфортний мобільний інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с в денний час доби, а мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в нічний час доби для завантаження об'ємних файлів.

Активація додаткових послуг безкоштовна.

Підключити послуги можна в автоматичній системі самообслуговування (АССА), Центрі обслуговування абонентів, дилерських точках продажів або по SMS.

Дізнатися детальніше про лінійку додаткових послуг «Вільна ніч 45,75,99».

Новини і прес-релізи