Новини

01.10.2011 11:29
Приймай участь в акції «Прямий міський номер без меж».
Оператор «Інтертелеком» відкриває нові можливості використання звичних голосових послуг для нових і діючих абонентів.

Підключайте послугу «SIP номер» з акцією «Прямий міський номер без меж» та отримайте місяць безкоштовного використання SIP-телефонії.

SIP-телефонія дозволяє використовувати голосові послуги оператора «Інтертелеком» на будь-якому пристрої, підключеному до мережі інтернет, незалежно від наявності покриття оператора «Інтертелеком».

При підключенні акції «Прямий міський номер без меж» абонент отримує місяць безкоштовного використання та 50% знижку на абонентську плату до кінця 2011 року. Вартість активації послуги складає 5 гривень з ПДВ.

«SIP-номер» від оператора «Інтертелеком» - зручна послуга, яка дозволяє використовувати діючу пакетну пропозицію, вигідні дзвінки на номери мобільних операторів України та міжнародний напрямок на комп'ютері, ноутбуці або смартфоні будь-якого стандарту. Необхідна швидкість для використання послуги від 90 Кбіт/с.

У комплекті з акційними пропозиціями «100 хвилин на міжнародні напрямки за 30 гривень» та «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» пропозиція SIP-телефонії є однією з найбільш вигідних серед всіх операторів IP-телефонії.

Використовуйте інноваційні послуги оператора «Інтертелеком», подорожуйте і відчувайте себе «як удома» з комфортними послугами оператора «Інтертелеком».

Термін дії акції до 31.10.2011.

Дізнатися детально про умови акції.

Новини і прес-релізи