Новини

09.09.2011 16:46
Нові пропозиції для бізнес абонентів - «Мобільний бізнес 10», «Бізнес на зв'язку 99» і «Бізнес на зв'язку 250».
Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку голосових тарифних пропозицій для бізнес абонентів трьома новими тарифними пропозиціями.

«Мобільний бізнес 10» - тарифна пропозиція з мінімальною абонентською платою, мобільним номером і 1000 хвилинами для спілкування всередині мережі і корпоративної групи, 100 Мб передплаченого трафіку для використання 3G інтернету. Тарифний план виведений для абонентів, основним напрямком дзвінків яких, є спілкування всередині корпоративної групи та всередині мережі оператора «Інтертелеком». Абонентська плата становить 10 гривень з ПДВ. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію.

«Бізнес на зв'язку 99» - пропозиція для бізнес абонентів, що дозволяє отримати нові можливості використання голосових послуг оператора «Інтертелеком» з прямим міським номером і безлімітними дзвінками на місцеві міські номери. Тарифна пропозиція включає прямий міський номер, безлімітні дзвінки всередині корпоративної групи і на місцеві міські номери, 150 хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів, 3000 Мб передплаченого трафіку для використання 3G інтернету та 100 SMS для спілкування з абонентами мобільних операторів України. Абонентська плата становить 99 гривень з ПДВ. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію.

«Бізнес на зв'язку 250» - максимальний набір послуг від оператора «Інтертелеком» в одній пропозиції - прямий міський номер, безлімітні дзвінки всередині корпоративної групи і на місцеві міські номери, 500 хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів, 5000 Мб передплаченого трафіку для використання 3G інтернету та 100 SMS для спілкування з абонентами мобільних операторів України. Абонентська плата становить 250 гривень на місяць. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію.

Нові тарифні пропозиції приймають участь в акції «Мобільний телефон від 1 гривні», яка дозволяє значно знизити витрати на придбання обладнання при підключенні до мережі оператора «Інтертелеком».

Тарифні плани доступні на постійній основі для нових і діючих абонентів.

 

Новини і прес-релізи