Новини

05.09.2011 17:15
«Інтертелеком» запускає національну рекламну кампанію в підтримку послуг для смартфонів і комунікаторів.
5 вересня стартував новий ролик першого національного CDMA оператора.

Ролик анонсує можливість використання послуг оператора «Інтертелеком» на смартфонах і комунікаторах - прямий міський номер, 3G інтернет і численні можливості смарфтонів в будь-якій точці України в межах телекомунікаційної мережі оператора «Інтертелеком». Ролик транслюється по 4 національним ТВ каналах: «Інтер», ICTV, СТБ і «Україна».

Ролик є частиною національної рекламної кампанії оператора, запущеної по всій території Україні.

«Одна із стратегічних завдань оператора «Інтертелеком» - це формування ринку мобільного інтернету та розширення сегмента користувачів новітніми продуктами обладнання та інноваційними послугами. Ми всі бачимо наскільки стрімко зростає ринок комунікаторів і смартфонів, але не секрет, що можливості мереж мобільного інтернету в Україні використовуються не раціонально, більшою мірою для надання послуг фіксованого інтернету. Зростання ринку комунікаторів і смартфонів дозволить використовувати можливості мобільних мереж за призначенням і підвищить їх економічну ефективність.

Основна мета, яка закладена в цю рекламну кампанію - це подання абоненту рішення для використання на комунікаторах будь-яких виробників (Apple, HTC, Motorola, Samsung, LG, Huawei, Sony Ericsson, Blackberry і ін.). Сьогодні оператор «Інтертелеком» у всіх своїх Центрах обслуговування абонентів пропонує сертифікований комунікатор Huawei Ideos працює під управлінням ОС Android. Також розроблена лінійка тарифних пропозицій для комунікаторів - "Все разом».

Оператор «Інтертелеком» виконав досить велику роботу для того, щоб абонент, який приходить за новітніми послугами отримав найбільшу зону покриття серед 3G операторів, вигідні тарифи для інтернет доступу, прямий міський номер та вигідні тарифи для дзвінків на всі напрямки. Всі абоненти оператора «Інтертелеком» при використанні послуг, де б вони не знаходилися - відчувають себе, як вдома. Це наша головна мета» - зазначив генеральний директор «Інтертелеком» Борис Акулов.

Ідея рекламного ролику розроблена у співпраці з рекламним агентством Tabasco. До реалізації проекту був залучений режисер Іван Сауткін. Досвід роботи Івана - створення рекламних роликів для «Braska», «Interpipe», «Darus», «Фокстрот», YOYO і ряду інших відомих брендів.

Іван Сауткін, режисер:

"Для мене в цьому ролику найцінніше - момент, де кейс поглинає всі предмети, що лежать на столі. Це дуже ефектна картинка.

Настільки сильні образи в рекламі використовуються дуже рідко, можна говорити, що це майже мистецтво.

Нам випала унікальна можливість перетворити в гору ламаної пластмаси музичний центр, факс, телефон, канцелярський набір і маленьку картинку з пейзажем. І ми, удвох з аніматором отримали справжню дитячу насолоду, роблячи це.

При зйомці ми використовували комбіновану техніку - поєднання класичної анімації кадру з цейтрафферной зйомкою. Дуже важливо було зробити так, щоб ролик не вийшов стилістично рваним. Мені здається вийшло добре.

Ще хочеться сказати про атмосферу на знімальному майданчику. Анімаційні зйомки відрізняються від звичайних, це більше схоже на гру в пісочницю, ніж на кінозйомку. Дорослі дядьки й тітки грають у ляльки ... За цим завжди дуже цікаво спостерігати.

Мій помічник, другий режисер, перший час, перед початком зйомки кадру, за звичкою кричав: "Тиша! Приготувалися! Камера !..." У контексті зйомки предметів на столі, це виглядало дуже смішно. Такі зйомки не забуваються, це завжди свято».

Олександр Смирнов, креативний директор групи агентств TABASCO: «Підключайтеся до Інтертелеком та користуйтеся інтернетом у своєму телефоні на максимальній швидкості!»

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 05.09.2011 17:15

    «Інтертелеком» запускає національну рекламну кампанію в підтримку послуг для смартфонів і комунікаторів.

Подальші новини:

Новини і прес-релізи