Новини

05.09.2011 16:23
Три нових спільних додаткових послуги оператора «Інтертелеком» і Mail.Ru Group - «Мої повідомлення».
Оператор «Інтертелеком» розпочинає надавати послуги повідомлення з соціальних мереж і поштових сервісів. Оператор розширює спектр додаткових послуг новими пропозиціями.

Група послуг «Мої повідомлення» - це послуги, які дозволяють абонентам оператора «Інтертелеком» отримати нові можливості спілкування в інтернет сервісах за допомогою обміну SMS - повідомлень.

Оператор «Інтертелеком» разом з Mail.Ru Group реалізували додаткові послуги «Мої повідомлення» - «Мої повідомлення. Mail.Ru», «Мої повідомлення. Мой Мир» і «Мої повідомлення. Mail.Ru Агент». За допомогою даних послуг абоненти оператора «Інтертелеком» можуть отримувати безкоштовні повідомлення про нові листи в поштовій скриньці на Mail.Ru, отримувати безкоштовні повідомлення та відповідати друзям в соціальній мережі Мой Мир@Mail.Ru, відправляти безкоштовні SMS з Mail.Ru Агента  абонентам оператора «Інтертелеком» і отримувати відповіді, не відходячи від комп'ютера або ноутбука.

«Проект з Mail.Ru Group - це перший крок оператора «Інтертелеком» в об'єднанні звичних телекомунікаційних послуг, таких як голосовий зв'язок та SMS повідомлення, з новими послугами соціальних мереж та інтернет сервісів. Ми представляємо відразу три послуги, реалізовані з найбільшою в російськомовному сегменті Мережі інтернет компанією - повідомлення з самого популярного поштового сервісу Почта@Mail.Ru, обмін повідомленнями між користувачами соціальної мережі «Мой мир» і мессенджера «Mail.Ru Агент». Реалізація даних сервісів - це важливий крок у стратегії оператора з надання зручних і якісних послуг» - зазначив генеральний директор оператора ТОВ «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

 

Будьте завжди в курсі подій - «Мої повідомлення. Mail.Ru ».

Абонент оператора «Інтертелеком», який використовує Пошту Mail.Ru отримує можливість отримувати безкоштовні SMS-повідомлення про нові листи, які приходять в його поштову скриньку. Для користування цією послугою необхідно в розділі «Настройки» («Налаштування») в поштовій скриньці в SMS-повідомленнях вказати номер мобільного телефону з кодом 094 і слідуючи підказкам системи зареєструвати номер.

Послуга надається абонентам обласної, районної та мобільної нумерації.

Дізнатися свій мобільний номер 094.

 


Пошта Mail.Ru - найбільша в Росії та країнах СНД безкоштовна електронна пошта. Для того щоб  скористатися нею, Вам необхідно пройти просту реєстрацію на www.mail.ru і Пошта буде доступна з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Користуйтеся поштою зі стаціонарного комп'ютера, ноутбука або телефону!

 

 

Спілкуйтеся в соціальній мережі з послугою «Мої повідомлення. Мой мир».

Абонент оператора «Інтертелеком», який використовує соціальну мережу Мой мир, отримує можливість обмінюватися повідомленнями зі своїми друзями в соціальній мережі за допомогою SMS - повідомлень. Послуга дозволяє отримувати повідомлення про нові повідомлення від друзів і відповідати. У відповідь SMS відобразиться у користувача, як повідомлення у соціальній мережі.

Для того щоб скористатися послугою необхідно в розділі «Настройки» («Налаштування») в соціальній мережі Мой мир вказати мобільний номер і слідуючи підказкам налаштувати повідомлення.

Вартість відправлення SMS повідомлення у відповідь складає 0,25 грн. з ПДВ.

Для використання послуги в налаштуваннях необхідно вказати свій мобільний номер з кодом 094.

Дізнатися свій мобільний номер 094.

 


Мой мир - російськомовна соціальна мережа.
Як і в інших соціальних мережах, завдання проекту «Мой мир» - допомога в пошуку однокласників, знайомих, колег, друзів та рідних. Тут можна спілкуватися за допомогою особистих повідомлень, дарувати один одному віртуальні презенти, виражати емоції і говорити про таємні бажання, розміщувати свої фотографії та відеоролики, мати особистий блог і читати блоги інших учасників, завантажувати пісні і слухати музику. А також в Моем мире Ви завжди будете знати, що роблять Ваші друзі, для цього тут є стрічка подій.

 

Безкоштовні SMS абонентам «Інтертелеком» з послугою «Мої повідомлення. Mail.Ru Агент».

Послуга «Мої повідомлення. Mail.Ru Агент» дозволяють всім користувачам програми «Mail.Ru Агент» відправляти безкоштовні повідомлення з програми абонентам оператора «Інтертелеком». Кожному своєму другу чи подрузі, колезі і партнеру, родичу і близькій людині, який використовує месенджери* і послуги оператора «Інтертелеком» відкривається можливість обміну повідомленнями. Якщо користувач не в мережі, то йому можна надіслати SMS повідомлення безпосередньо з «Mail.Ru Агент».

Якщо користувач вказав в анкеті свій номер, то для відправки повідомлення необхідно вибрати вкладку SMS і написати текст для відправки. Якщо користувач не вказав номер телефону, то йому можна вказати номер телефону і бачити його буде тільки користувач, який вказав номер.

Відправлення SMS здійснюється на мобільний номер з кодом 094. Для того, щоб скористатися послугою необхідно вказати в анкеті мобільний номер з кодом 094.

Дізнатися мобільний номер 094.

Вартість повідомлення надісланого у відповідь складає 0,50  грн. з ПДВ

* Підтримка облікових записів ICQ, Qip, Gtalk, Вконтакте, Facebook, Однокласники.
Mail.Ru Агент - це найпопулярніша російська програма для спілкування он-лайн, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми друзями і завести нові знайомства. Програма доступна для ПК і ноутбуків під управлінням ОС Windows, Mac, мобільних пристроїв під управлінням ОС Android, iOS (iPhone), Windows Mobile і Symbian, а також Java програм.

- Використовуйте безкоштовний голосовий та відеозв'язок
- Відправляйте безкоштовні SMS
- Діліться враженнями в мікроблогах
- Спілкуйтеся в конференціях з багатьма користувачами
- Обмінюйтеся миттєвими повідомленнями в популярних соціальних мережах і месенджерах
.

Також в Mail.Ru Агенті ви відкриєте безліч інших корисних функцій для цікавого і емоційного спілкування!

Новини і прес-релізи