Новини

01.09.2011 15:24
Комунікатор від 999 гривен
Приймайте участь в акції «Мобільний телефон з прямим міським номером від 99 гривень» та «Мобільний телефон від 1 гривні» та отримайте можливість придбати комунікатор Huawei Ideos C8150 за вартістю від 999 гривень.

8150.jpg Huawei Ideos C8150 - це компактний зручний комунікатор під управлінням ОС Android 2.2 Froyo. Список можливостей «розумного» телефону відкриває абсолютно нові додаткові переваги використання новітніх продуктів:

  • Соціальні мережі - встановлюйте офіційні програми соціальних мереж, оновлюйте статус, спілкуйтеся з друзями, коментуйте фотографії, надсилайте свої фото та відео прямо з пристрою, слухайте улюблену музику он-лайн.
  • Серфінг і пошта - використовуйте комунікатор, щоб не пропустити жодного важливого листа від знайомих або колег по роботі. Програми дозволять використовувати корпоративну пошту на комунікаторі Huawei Ideos C8150. Шукайте необхідну інформацію прямо з комунікатора - весь інтернет на долоні.
  • Синхронізуйте контакти з усіх своїх профілів: телефонна книга, соціальні мережі та поштові аккаунти - зберіть всі контакти в одному пристрої за допомогою сервісів Google.
  • Відео та аудіо - слухайте музику, дивіться відео з додатками відео та аудіосервісів і мобільним інтернетом від оператора «Інтертелеком».
  • Ігри та спорт - встановлюйте ігри, і встановлюйте рекорди он-лайн або виберіть персонального тренера і встановлюйте рекорди в реальності. Комунікатор може стати персональним тренером. Великий набір ігор для дітей і дорослих перетворять комунікатор в ігровий центр.
  • Збирайте друзів і доступ в інтернет - на природі, в парку чи на пляжі - створіть мобільну точку передачі даних і підключіть до 5 пристроїв за технологією Wi-FI для доступу в інтернет.
  • Лінійка тарифних планів «Все разом» - створена для того, щоб об'єднати всі кращі послуги для оператора «Інтертелеком» в одній пропозиції для комунікатора - прямий міський номер, безкоштовні внутрішньомережеві дзвінки та вигідні пакети 3G інтернету.
  • Карти та Геосервіс - знаходити необхідні місця - кафе, ресторани, офіси та магазини, вибирати кращий маршрут дозволяють встановлені карти та GPS модуль комунікатора. Так само ви можете вибрати самостійно і встановити карти самостійно.
  • Налаштовуй робочі столи, персоналізуй смартфон за допомогою віджетів і керуй додатками одним дотиком. Ideos C8150 оснащений сенсорним екраном з діагоналлю 2,4 дюйма.

... і ще 200 тисяч додатків в Android Market.

Комунікатор оснащений слотом для microSD карти, що дозволить зберігати на комунікаторі всі завантажені і необхідні для роботи файли або зберігати галерею фотографій і бібліотеку книг.

 

Прочитати про технічні характеристики детально.

Придбати комунікатор Huawei Ideos можливо в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажу.

Докладніше про акції: «Мобільний телефон з прямим міським номером від 99 гривень» та «Мобільний телефон від 1 гривні».

Новини і прес-релізи