Новини

01.09.2011 15:13
Два стандарти - один телефон. «Інтертелеком» представляє DUO GC 221.
Оператор «Інтертелеком» стартує продаж двостандартного телефону DUO GC 221.

Телефон дозволяє використовувати одночасно зручні послуги оператора «Інтертелеком» з прямим міським номером, вигідними дзвінками на місцеві номери, мобільний і міжнародний напрямок і послуги будь-якого GSM оператора. Робота у двох стандартах дозволяє приймати дзвінки на обидва номери без перемикань, змін ідентифікаційних модулів (SIM та RUIM карт).

Серед технічних характеристик телефону DUO GC 221 необхідно відзначити - компактний розмір, русифіковане меню, кольоровий екран, камера, Bluetooth і можливість підключення бездротової гарнітури, FM-радіо і можливість установки microSD карти ємністю до 2 Гб, установка будь-якого mp3 трека на мелодію дзвінка і записна книга на 500 номерів. Дізнатися детальніше про технічні характеристики DUO GC 221.

Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку устаткування новим телефоном, відмінною рисою, якого є одночасна робота у двох стандартах - CDMA і GSM. Придбати дане обладнання можна в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажу.

Телефон орієнтований на зручність роботи при використання двох операторів стандартів CDMA і GSM. Телефон бере участь в акціях «Мобільний телефон від 1 гривні» і «Мобільний телефон з прямим міським номером від 99 гривень». Вартість DUO GC 221 за умовами акції складе від 199 гривень.

 

 

duo-gc221_1.jpg

Новини і прес-релізи