Новини

01.09.2011 14:03
Безлімітні дзвінки на міські номери, 300 хвилин на мобільних операторів, 3G інтернет і SMS - тарифний план «Все включено».
Оператор «Інтертелеком» запускає нову тарифну пропозицію «Все включено» для активних користувачів. Пропозиція, яка дозволить використовувати максимум послуг, які надає оператор «Інтертелеком» - дзвінки на мобільний напрямок, дзвінки на місцеві номери і швидкісний інтернет доступ на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів України.

З тарифною пропозицією «Все включено» абонент може не звертати уваги на номер абонента, якому він телефонує. У тарифній пропозиції абоненту надається набір послуг, який задовольнить запити самих балакучих абонентів - безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітні дзвінки на місцеві номери, 300 хвилин на мобільні номери, 100 SMS на всі напрямки і 1500 Мб трафіку для використання інтернет доступу за технологією EVDO Rev. A на максимальній швидкості 3,1 Мбіт/с. Прямий міський номер дозволить абоненту, де б він не перебував - відчувати себе як вдома.

Тарифна пропозиція бере участь в акціях «Мобільний телефон за 1 гривню» і «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень». За умовами даних акцій абонент може придбати сертифікований комунікатор Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android 2.2 за акційною вартості 999 гривень.

Абонентська плата тарифного плану «Все включено» становить 150 гривень на місяць. Використовуйте максимальну кількість послуг оператора «Інтертелеком» в одній пропозиції.

Новини і прес-релізи