Новини

01.09.2011 13:51
Акційна вартість Rev.B модему при підключенні до Rev.B.
Абоненти, які підключаються до найшвидшого 3G інтернету отримують можливість придбати Rev.B модем за 199 гривень і використовувати швидкісний інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Послуги, які раніше були доступні на провідному інтернет доступі тепер можна використовувати мобільно, а звичні сервіси стають значнішо швидшими. Дізнатися детально про можливості Rev.B від оператора «Інтертелеком» і подивитися карту покриття Rev.B.

В акції можуть взяти нові та діючі абоненти оператора «Інтертелеком». Діючі абоненти можуть підняти швидкість на діючому тарифному плані підключивши послугу «3G Турбо. Прискорюйся!» і використовувати найшвидший 3G інтернет за вартістю 10 коп./Мб.

Нові абоненти можуть підключитися до 3G інтернет доступу на швидкості 14,7 Мбіт/с підключившись на тарифний план «3G Турбо» та вибрати для себе оптимальну послугу «3G Турбо 50-300» з передплаченим пакетним трафіком.

За умовами акції абонентам доступний сертифікований 3G модем - Huawei EC 306. Модем має низку переваг - компактність, зручність, простота налаштування і сумісність з усіма пристроями під керуванням ОС Windows і Mac (10.05/10.06). Крім роботи на максимальній швидкості 14,7 Мбіт/с модем оснащений слотом для microSD карти, що дозволяє використовувати пристрій як флеш-накопичувач: зберігати необхідні документи для мобільного використання і зберігати завантажені файли при використанні швидкісного інтернет доступу.

Акція діє для абонентів, які підключаються в регіональних відділеннях Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Одеської області, а також м. Києва і Київської області.

Дізнатися детально про умови акції для нових абонентів.

Дізнатися детально про умови акції для діючих абонентів.

Новини і прес-релізи