Новини

01.09.2011 13:04
Акційні пропозиції для організації корпоративного зв'язку від оператора «Інтертелеком»
Бізнес абоненти, які підключаються до послуг оператора «Інтертелеком» у вересні можуть істотно заощадити на придбанні сертифікованого обладнання з акціями «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню».

При підключенні до голосових послуг оператора «Інтертелеком» бізнес абоненти отримують більш вигідні умови для використання голосових послуг. Лінійка бізнес орієнтованих пропозицій «Бізнес на зв'язку 25-50» дозволить вибрати оптимальний набір послуг для використання корпоративного зв'язку. Індивідуальний підхід, вільне спілкування всередині корпоративної групи та вигідні тарифи для дзвінків на мобільний і міжнародний напрямок.

Лінійка обладнання, представленого в акції «Мобільний телефон від 1 гривні» дозволяє вирішувати більшість необхідних завдань для бізнес завдань - від бюджетного телефону для здійснення приватних дзвінків до комунікатора під керуванням ОС Android 2.2 Froyo і двостандартного телефону DUO CG 221.

Дізнатися детально про умови акції.

Пропозиція оператора «Інтертелеком» для бізнес-абонентів - це мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття. Бізнес орієнтована тарифна лінійка «3G Бізнес» дозволяє вибрати найбільш відповідний обсяг трафіку виходячи з потреб абонента.

При підключенні у вересні абонент має можливість взяти участь в акції «3G модем за 1 гривню» і істотно заощадити на придбанні устаткування.

В акції представлений сертифікований 3G модем Huawei EC 122, що дозволяє отримати мобільний інтернет доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.

В акційній пропозиції можуть взяти участь діючі корпоративні абоненти, які бажають підключити додаткові номери на корпоративні тарифні плани і розширити корпоративну групу.

Компаніям, які бажають стати абонентам оператора «Інтертелеком» рекомендуємо заповнити заявку.

Детально про умови акції.

Новини і прес-релізи