Новини

01.09.2011 12:29
«Мобільний телефон за 1 гривню» і «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» - вигідні акції при підключенні до голосових послуг у вересні.

Оператор «Інтертелеком» пропонує акції при підключенні до голосових тарифних планів в більшості регіонів Україні. Стати абонентом оператора «Інтертелеком» і отримати вигідні тарифи на місцеві дзвінки, мобільний і міжнародний напрямок, 3G інтернет для смартфонів і комунікаторів вигідніше з акціями «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню», «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень». З 1 вересня оператор «Інтертелеком» розширює лінійку акційного обладнання новим двостандартним телефоном DUO CG 221.

«Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»*

Придбати обладнання для початку використання зручних голосових послуг і істотно заощадити на придбанні сертифікованого обладнання можливе з акцією «Мобільний телефон за 1 гривню».

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg
duo-gc221_1.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

 DUO CG 221
від 999 грн.    від 649 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.    від 1 грн. від 199 грн

  

Лінійка акційних телефонів оператора «Інтертелеком» дозволяє вибрати пристрій для комфортного використання голосових послуг оператора «Інтертелеком» від бюджетних моделей телефонів для довгих розмов до 3G комунікатора під керуванням ОС Android 2.2 і двостандартного телефону, який дозволить об'єднати вигідні послуги оператора «Інтертелеком» з голосовими послугами будь-якого GSM оператора.

 

Тарифні пропозиції оператора дозволять абоненту де б він не знаходився, завжди відчувати себе як вдома.

Лінійка тарифних планів оператора «Інтертелеком» представлена ​​від тарифної пропозиції з пакетними хвилинами на місцевий напрямок «Свобода слова» до тарифної пропозиції «Все включено» з пакетними хвилинами на мобільний напрямок і безлімітною пропозицією на місцевий міський напрямок.

Перевагою голосових послуг оператора «Інтертелеком» є можливість об'єднання голосових послуг високої якості зі швидкісним 3G інтернетом. Тарифна лінійка «Все разом» дозволяє отримати максимальні переваги для абонентів - прямий міський номер, вигідна вартість дзвінків і швидкісний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Термін дії акції до 30.09.2011 р. Детальніше

* Акція проходить при підключенні на обласну та районну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького, Луганського, Волинського, Житомирського, Закарпатського, Рівненського, Сумського, Херсонського та Чернівецького відділень.

 

Акція ««Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень»**

Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови по акції «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень». Додатково для нових абонентів оператор «Інтертелеком» розширює лінійку обладнання по акції двостандартні сертифікованим телефоном DUO CG 221.

В акції бере участь комунікатор Huawei Ideos C8150, який працює під управління ОС Android 2.2 Froyo - 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с, безмежні можливості додатків, аудіо та відео в реальному часі, весь інтернет на долоні. Вартість комунікатора за умовами акції - від 999 гривень.

Прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків родичам, друзям, колегам і діловим партнерам, де б вони не знаходилися.

Термін дії акції - до 30.09.2011.

Дізнатися детальніше про умови акції.

** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних відділень: Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ, м. Рені), Київського, Миколаївського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського, Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АР Крим та м. Севастополь, Хмельницького та Черкаського відділень.

Новини і прес-релізи