Новини

01.09.2011 12:20
«3G модем за 1 гривню».
При підключенні з 1 по 30 вересня до 3G тарифів оператора «Інтертелеком» абонент одержує швидкість до 3,1 Мбіт/с, вигідні тарифні пропозиції, найширшу зону покриття серед 3G операторів України і сертифікований модем по акції «3G модем за 1 гривню».

 

Нові абоненти 12 регіонів - Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Запорізької, Луганської, Одеської, Київської, Полтавської областей, АР Крим та м. Севастополя і Києва мають можливість придбати сертифікований 3G модем Huawei EC 122 за акційною вартістю від 1 гривні.

Huawei EC 122 - сертифікований 3G модем працює за технологією EVDO Rev.A в стандарті CDMA, перевагами якого є сумісність з усіма пристроями під керуванням ОС Windows, максимальна швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с, підтримка microSD карт, що дозволить використовувати модем як флеш-накопичувач і зберігати всі завантажені файли.

Тарифні пропозиції оператора «Інтертелеком» дозволяють використовувати мобільний інтернет доступ максимально вигідно. Тарифний план 3G Адреналін і лінійка додаткових послуг дозволяє вибрати оптимальну тарифну пропозицію від безлімітної пропозиції без обмеження по швидкості і трафіку до помегабайтної оплати для періодичного використання.

 

Тарифний план «Вільний доступ» - отримуйте 1000 Мб щодня для використання мобільного інтернету, з оплатою тільки за ті дні, коли абонент був у мережі.

Термін дії акції до 30.09.2011 р.

Детально про умови акції.

 ec122.jpg
Новини і прес-релізи