Новини

01.09.2011 11:57
Починайте використовувати SIP телефонію - перший місяць безкоштовно і 50% знижка до кінця 2011 року на абонентську плату послуги «SIP номер».
Абоненти, які підключають SIP телефонію з послугою «SIP-номер» отримують можливість використовувати прямий міський номер на якому пристрої, підключеному до мережі інтернет незалежно від наявності покриття оператора «Інтертелеком».

При підключенні послуги у вересні абоненти отримують перший місяць без абонентської плати і 50% знижку на використання послуги до кінця 2011 року. Взяти участь в акції можна у Центрі обслуговування абонентів, дилерської точці продажу і автоматичної системи самообслуговування (АССА).
Послуга «SIP номер» дозволяє використовувати голосові послуги оператора «Інтертелеком» на будь-якому пристрої з доступом в інтернет - отримувати вхідні дзвінки на свій прямий міський номер, здійснювати дзвінки за вигідними тарифами на місцеві номери, мобільний і міжнародний напрямок. Детальніше про послугу «SIP номер».

Вартість активації акції - 5 гривень з ПДВ. Подорожуйте і відчувайте себе «як удома» з комфортними послугами оператора «Інтертелеком».

Термін дії акції до 30.09.2011 р.

Дізнатися детально про умови акції.

Новини і прес-релізи