Новини

26.08.2011 10:09
Географія доставки коробкового рішення «Легко стартуй!» розширюється на всю Україну.
Оператор «Інтертелеком» спільно з компанією «Укрпошта» реалізували спільний проект для розширення послуги доставки коробкового рішення «Легко стартуй!».

З 26 серпня доставка коробкового рішення «Легко стартуй!» здійснюється по всіх районних пунктах Україна в зоні покриття оператора «Інтертелеком».

Жителі більше 5700 населених пунктів отримують можливість придбати коробкове рішення з доставкою «в руки». Без укладення контракту, відвідування магазинів і точок продажів - для початку використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с необхідно лише оформити заявку на сайті і слідуючи інструкціям сплатити та отримати коробкове рішення.

Коробкове рішення «Легко стартуй!» - просте в настройці і встановленні рішення для мобільного доступу в інтернет, укомплектоване сертифікованим 3G модемом Huawei EC 122, який працює на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с. При купівлі коробкового рішення абонент отримує в подарунок бонус 500 Мб.

Розширюючи сервіс для абонентів, оператор «Інтертелеком» зберіг умови доставки при оплаті безготівковим розрахунком - доставка безкоштовна для всіх населених пунктів.

Спільний проект дозволив не тільки розширити географію доставки, але й надав абонентам можливість оплатити замовлення післяплатою (готівкою кур'єру).

Дізнатися детальніше про способи оплати та доставки коробкового рішення і замовити коробкове рішення з доставкою.

 site122.jpg

 

Новини і прес-релізи